2733
2739
عنوان

این چه مسخره بازی در آوردید

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 77 پست
به سوی بینهایت و فراتر از آن

آن نشاط انگیز روح شادمان بامداد
چون محبت با جفا آمیخت در غمهای من

حزن شیرینی كه هم درد است و هم درمان درد
سایه افكن شد به روح آسمان پیمای من 

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شهاب حسینی

واسه منم نازیه😑

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2731
چقدم بی تربیتین همتون😒😒😒واسه همتون گزارش میزنم لهنتیا😭😭😂😂😂😂😂

دهنتو ببندددد دهنتو ببندددد

واگذارت ميكنممم به در و ديوااار😒

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
آن نشاط انگیز روح شادمان بامداد چون محبت با جفا آمیخت در غمهای من حزن شیرینی كه هم درد است و هم در ...

یه شعر به همین اندازه درمورد امید دادن ب کسی ک دلش شکسته خاطرتون هست؟

خوش به حال ماهی ها تکلیفشان معلوم است هوایی که بشوند میمیرند...
سلام. یه چند وقت نبودم تو سایت اصلا نظم سایت از بین رفته.نیگا

من دیگه وارد هر تاپیکی نمیشم

واقعا بهم میریزم،،توهین اهانت،،عین اب خوردن،،حرفها دروغ،تا حرفی بزنی هجوم میارن

زیادی هم باشی میگن خوووو نیاااا گم شو از تاپیکمون😰دیدم که میگم

2738
به شخمکم😒😒😒😒

شخمداان

نه شخمك😒

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

عاشقتونم😂😂😂😂😂

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
دهنتو ببندددد دهنتو ببندددد واگذارت ميكنممم به در و ديوااار😒

از اولشم میدونستم ازم خوشت نمیاد...مطمئنم تو هم گزینه اخرو زدی😠😠😠

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
😂😂😂

مهيا

منم الان ميزنممم

عجيب كنجكاو شدم

2706