1265
1254

دو روز مونده به موعدم

بعد اولین اقدام ضعف بدن گرفتم جوری که همش باید میخوردم تا جون داشته باشم.

هر چی میخورم انگار صدساله هیچی نخوردم

انگار معدم یکسره داره غذا هضم میکنه

کمی هم درد معده دارم که اصلا سابقه نداشتم

نسبت به قبل اجابت مزاجم بیشتر شده.

کشاله ام درد میکنه و نافمم تیر میکشه

دمای بدنم بالاس

صبحا که از خواب پا میشم خیلی بی حالم و بد حال.

بنظرتون با این علایم احتمال بارداریم هست؟؟

پارسال که سقط داشتم علایمم کلا یه چیز دیگه بود.

خدایا خداوندا ببخش و عطا کن به همه مردمان نیک سرشت روی زمین :سلامتی،خوشبختی،ثروت،اولادصالح،آرامش،عاقبت بخیری" چراکه بخشنده ای مهربانتر از تو نیافتم معبود نورانی من.دوستت دارم.مرا ببخش.مچکرم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

جز نشانه های بارداری هست ولی قطعی نمیشه گفت

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 
جز نشانه های بارداری هست ولی قطعی نمیشه گفت

اره میدونم...

انگار دوست دارم دلمو فقط خوش کنم.

از طرفی هم این همه اشتها و ضعف معده و بی حال نگرانم کرده...

اگر نباشم این حالت از چیه؟

خدایا خداوندا ببخش و عطا کن به همه مردمان نیک سرشت روی زمین :سلامتی،خوشبختی،ثروت،اولادصالح،آرامش،عاقبت بخیری" چراکه بخشنده ای مهربانتر از تو نیافتم معبود نورانی من.دوستت دارم.مرا ببخش.مچکرم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

عمل لیپوماتیک تحت نظر پزشک مطرح کشور

( 02144670629)

اره میدونم... انگار دوست دارم دلمو فقط خوش کنم. از طرفی هم این همه اشتها و ضعف معده و بی حال نگ ...

شاید سندروم پیش از قاعدگی باشه ولی منم اوایل بارداریم همه اش بی حال بودم و میخوابیدم و پرخورشده بودم

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 
1258
شاید سندروم پیش از قاعدگی باشه ولی منم اوایل بارداریم همه اش بی حال بودم و میخوابیدم و پرخورشده بودم

نمیدونم...

الانم که پری تموم شده بازم نافم تیر میکشه و ضعف دارم

گشنگی بیش از حد چطور؟؟

هضم بالای غذا.

آخه این چیه من گرفتم؟؟

1281
قرصی مصرف نمیکنی؟

مدروکسی پرژسترون فقط

ماه سوم هست..

یعنی میتونه ربط داشته باشه به این همه گشنگی