2410
2553
عنوان

مهمونی دارم کوکو سیب زمینی وا میره

| مشاهده متن کامل بحث + 2830 بازدید | 107 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من حدودا دوهفته پیش شمال بودم . خونه بابام اینا همه بودند . حدود ۱۵ نفری میشدیم . 

گفتم شام با من. همین کوکو سویارو براشون تو دوتا ماهی تابه جدا درست کردم تا زود تموم شه . بعد تو دیس چیدم کوکوهارو . اطراف کوکوها رو برگ جعفری تازه وگوجه فرنگی که مامانم از باغ چیده بود تزئین کردم.

بعد باقالی تازه هم که تازه از باغ چیده بودیم و زیتون و ماست کوکو سویارو تکمیل کردم واسه پذیرایی. خیلیم خوششون اومد. چنان به به و چه چه میکردن که نگو. 😁

گفتم مثلا تزئینش کنم😅😅

آره اتفاقا خوشگلم شده ولی سس بزنین ولی کسی خوشش نیاد دیگه نمیشه کاریش کرد 

دلم بچه دوم میخواد ولی دغدغه ونگرانی زیاد دارم خدایا خودت همه چیزوoK کن

استارتر عزیز کوکوی سیب زمینی خیلی هم عالیه

ماهم امشب کوکو داریم

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1
2714

عزیزم هر جهارتا سیب زمینی متوسط یه تخم مرغ کافیه پیاز هم یکی بعد آب سیب زمینی و پیازو نگیر ۳تا قاشق آردسفید اضافه کن تم مرغم بزن مایع تا آب نداده سرخش کن هر وقت دیدی البته آخرای پخت اینطوری میشه آبش زیاد شد یعنی پس داد یکم آبشو خالی کن بعدم هر قاشق که میریزی تو ماهیتابه هی هم بزن موادتو که تخم مرغ جدا نشده باشه یکمم  اندازه یه نصف قاشق غذا خوری  سر خالی بکینگ پودر بزن پف میزنه زردچوبه هم بیشتر بزن ادویه کاری هم بزن خوشمزه میشه لایه هاتم نه زیاد نازک بگیر نه کلفت مغز پخت بشه اولش حرارت زیاد که روغن داغ بشه بعد متوسطش کن

این کوکویی که میخام بگم اسمش کوکو سویاست بدون گوشت . ولی خیلی خیلی خوشمزه میشه . سویا رو اول خیس می ...

من چرخ گوشت ندارم با چي سويارو له كنم

گوشت كوب برقي دارم با اون ميشه؟؟

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
من چرخ گوشت ندارم با چي سويارو له كنم گوشت كوب برقي دارم با اون ميشه؟؟

والا میشه قبل از خیس دادن سویا سویارو تو دوتا مشما بزارین .بعد با سنگ یا گوشت کوب یکم ریزترش کنین .بعدشم خیس بدید سویارو. گوشت کوب برقی رو چون نداشتم نمیدونم میشه یا نه.

ولی از قبل یه بار با سنگ کوبیدم سویارو خوب شده بود

تاحالا ندیدم کوکو واسه مهمونی گفتم شاید ب عنوان پیش غذا میزاری

یه دوره ایه که گفتن ساده برگزار بشه مهمونیهای ماه رمضون

خداجووووونم بخاطر انچه دادي و هرانچه ندادي شكر
2706