2703
2553
عنوان

مهمونی دارم کوکو سیب زمینی وا میره

| مشاهده متن کامل بحث + 2830 بازدید | 107 پست

خانواده شوهرمن عاشق کوکو وکتلتای منن براخودشون وامیره؛هرچی میشه میگن تو کوکو درست کن ولی دردسرش زیاده چقدر پای گاز وایسی سرخ کنی

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اینا همونایین که کوکو هم به مهمون نمیدن  ولی الان دارن ایراد میگیرن اتفاقاا کو کو وشامی و کوک ...

حدیث داریم روزه دار رو افطار بدید حتی با یدونه خرما...اصلا غذا مهم نیست،مهم دور هم بودنه.... تو این شرایط و با زبون روزه همت کردن مهمون دعوت کردن کار هر کسی نیست و هر کسیم سعادتشو نداره....من که امسال هنوز مهمونی ماه رمضون ندادم انقدر دم اذون بیحال و بی رمقم.....

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
منم ساده میگیرم .مخصوصا با دوستامون،خیلی وقتا شده نون و پنیر گوجه خیار سبز هم خوردیم 😐 یعنی کارمون ...

نه خیلی هم عالی.ما هم با دوستامون زیاد داره می میگیریم.یهو زنگ‌میزنیم هر کی نهار یا شام  و برداره  بریم‌پارک.ددر هم میگیم و میخندیم بچه ها هم بازی میکنن.حتی من گاهی نهار نپختم نان و پنیر بردم ولی بهمون بیشتر لز چلو کباب چسبیده  

یک صلوات میفرستی؟
2714
حدیث داریم روزه دار رو افطار بدید حتی با یدونه خرما...اصلا غذا مهم نیست،مهم دور هم بودنه.... تو این ...

دقیقا افطار ده برابر یه ناهار و شام هزینه داره بخدا و البته زحمت 

همین که سفره بندازی و مهمونت خونه تو روزه باز کنه ثواب داره

حالا میخاد کوکو باشه یا چلو گوشت ❤

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

اونایی که ادعاشون میشه مث کشورای جهان اول باشیم اونایی که میگن نخریم تا ارزان شود.‌لطفا نیان بگن اه اه کوکو واسه مهمون. والا بهترین کار اینکه کوکو بخوریم حتی اگه پولداریم

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

خانمایی که میگید زشته واسه مهمون والله همین کوکو که موادش سیب و پیاز و تخم مرغه کلی هزینه داره کلی هم زحمت میدونید همه چی چقدر گرون شده تازه باید کنارشم کلی خیارو گوجه و سلزی بزاره بنظرم خیلییم عالیه واس مهمون

این کوکویی که میخام بگم اسمش کوکو سویاست بدون گوشت . ولی خیلی خیلی خوشمزه میشه .

سویا رو اول خیس میدی حدود ۱ ساعت .بعدچندبار ابکشی میکنی آب سویا رو خوب میگیری .چرخش میکنی

۲ عدد سیب زمینی و دو عدد پیاز و سه حبه سیر ویه فلفل دلمه و خوب رنده میکنی.

جعفری تازه رو خوب خورد میکنی 

بعد همه اینارو با ۴ یا ۵ عدد تخم مرغ و پودر کاری و زردچوبه و فلفل و نمک و کمی دارچین خوب مخلوط میکنی و هم میزنی.

بعد تو روغن داغ مثل کتلت سرخ میکنی . خیلی خیلی خوشمزه میشه . اصلا کسی متوجه نمیشه سویا تو غذات هست. اگه زرشکم داشته باشی یه کم بریزی تو کوکو خوشمزه ترم میشه🤗

2706