2726
عنوان

مهمونی دارم کوکو سیب زمینی وا میره

| مشاهده متن کامل بحث + 2841 بازدید | 107 پست
تاحالا ندیدم کوکو واسه مهمونی گفتم شاید ب عنوان پیش غذا میزاری

جدی ندیدید.من واسه مهمون هر چی که باشه میپزم.مگه قانونی هست که حتما غذای خاصی به مهمون بدیم.به نظر من تجمل گرایی باعث میشه رفت و آمد کمتر بشه. اصل دور هم بودن و شاد بودن است   حالا وقتی دارم غذای خوبم درست میکنم ولی اگر همیشه مهمون‌میاد اینکار و کنم رفت وآمد کمتر میشه

یک صلوات میفرستی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط اونایی که مسخره کردن اگه جلو دستم بودید

تو برو جلو من پشتتم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
جدی ندیدید.من واسه مهمون هر چی که باشه میپرسن.مگه قانونی هست که حتما غذای خاصی به مهمون بدیم.به نظر ...

منم ساده میگیرم .مخصوصا با دوستامون،خیلی وقتا شده نون و پنیر گوجه خیار سبز هم خوردیم 😐 یعنی کارمون زشته 😱

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        

دوقاشق اردبزن بهش

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

تخم مرغ اضافه کنی درست میشه.کوکو خیلی خوش مزس منم افطاری مهمون داشتم کوکو درست کردم

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
2706