2726
عنوان

مهمونی دارم کوکو سیب زمینی وا میره

| مشاهده متن کامل بحث + 2841 بازدید | 107 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای بابا حالا همه گیر دادن که چرا کوکو پختی....بعد تو تاپیکای میاین میگید ساده بگیرید و ال و بل

چشه مگه کوکو؟ شاید شرایط اجازه نمیده چیز دیگه ای بپزه بهر دلیل

والا خیلیم خوبه دستتم درد نکنه،،،

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2728

آرد بپاچ و خوب ورز بده موادتو

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍

من کوکو سیب زمینی زیاد درست می کنم، تخم مرغت رو بیشتر کن، روغنت باید داغ باشه، یه دفعه دیگه ماهیتابه رو بشور تو‌ماهیتابه مواد قبلی دیگه درست نمیشه چون خورده چسبیده، بزار روغنت داغ بشه، روغنت هم کم نباشه، تخم مرغت هم زیاد کن

ای بابا حالا همه گیر دادن که چرا کوکو پختی....بعد تو تاپیکای میاین میگید ساده بگیرید و ال و بل چشه ...

اینا همونایین که کوکو هم به مهمون نمیدن 

ولی الان دارن ایراد میگیرن

اتفاقاا کو کو وشامی و کوکو سبزی خیلی افطار میچسب

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

اگر تخم مرغ توش خیلی زیاد باشه کوکوتون شل میشه

اگر هم کم باشه کوکوچسبندگی ش کمه وخرد میشه

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1

یکی میگه تخم مرغ کم زدی یکی میگه زیاد...والا منم گیج شدم 😐😐

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        
2706