1265
1292
عنوان

مهمونی دارم کوکو سیب زمینی وا میره

| مشاهده متن کامل بحث + 1526 بازدید | 107 پست
منم ساده میگیرم .مخصوصا با دوستامون،خیلی وقتا شده نون و پنیر گوجه خیار سبز هم خوردیم 😐 یعنی کارمون ...

نه خیلی هم عالی.ما هم با دوستامون زیاد داره می میگیریم.یهو زنگ‌میزنیم هر کی نهار یا شام  و برداره  بریم‌پارک.ددر هم میگیم و میخندیم بچه ها هم بازی میکنن.حتی من گاهی نهار نپختم نان و پنیر بردم ولی بهمون بیشتر لز چلو کباب چسبیده  

یک صلوات میفرستی؟

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

حدیث داریم روزه دار رو افطار بدید حتی با یدونه خرما...اصلا غذا مهم نیست،مهم دور هم بودنه.... تو این ...

دقیقا افطار ده برابر یه ناهار و شام هزینه داره بخدا و البته زحمت 

همین که سفره بندازی و مهمونت خونه تو روزه باز کنه ثواب داره

حالا میخاد کوکو باشه یا چلو گوشت ❤

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤
1279

باز معلمای اخلاق اومدن😁 

کوکوسیب زمینی اونم برا ۲۰ نفر

نفری ۵ تا بخورن باید  ۱۰۰ تا سرخ کنه 😐

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 You are my sunshine, my only sunshine🤰🏻❤

خانمایی که میگید زشته واسه مهمون والله همین کوکو که موادش سیب و پیاز و تخم مرغه کلی هزینه داره کلی هم زحمت میدونید همه چی چقدر گرون شده تازه باید کنارشم کلی خیارو گوجه و سلزی بزاره بنظرم خیلییم عالیه واس مهمون

این کوکویی که میخام بگم اسمش کوکو سویاست بدون گوشت . ولی خیلی خیلی خوشمزه میشه .

سویا رو اول خیس میدی حدود ۱ ساعت .بعدچندبار ابکشی میکنی آب سویا رو خوب میگیری .چرخش میکنی

۲ عدد سیب زمینی و دو عدد پیاز و سه حبه سیر ویه فلفل دلمه و خوب رنده میکنی.

جعفری تازه رو خوب خورد میکنی 

بعد همه اینارو با ۴ یا ۵ عدد تخم مرغ و پودر کاری و زردچوبه و فلفل و نمک و کمی دارچین خوب مخلوط میکنی و هم میزنی.

بعد تو روغن داغ مثل کتلت سرخ میکنی . خیلی خیلی خوشمزه میشه . اصلا کسی متوجه نمیشه سویا تو غذات هست. اگه زرشکم داشته باشی یه کم بریزی تو کوکو خوشمزه ترم میشه🤗

هیچ چیز در دنیا ، بدتر از معمولی شدن برای کسی نیست ، تبدیل به روزمرگی شدن .... از اینکه حضورت برای یک نفر بشود مثل مسواک زدن .... مثل شانه کردن ..... که اگر حوصله داشت سراغت را بگیرد و اگر نداشت بگوید بماند برای بعد ، دیر نمیشود !😔😔😔به خودتان احترام بگذراید ....با کسی بمانید که اولویتش باشید ، که برایش دغدغه بشوید ، کسی که هر لحظه یادتان در خاطرش رژه برود ، کسی که به خواب ، به کار ، به استراحتش بگوید : بایستید .....!  اول " او" .....
1320

شاید کسی ندارباشه هی نگین غذای بهتر

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن 😂 😂 😂 اونهایی که هی میگن یاابرفض اونهایین که سوادندارن نمیدونن یاابوالفضل خودش کتابیه برای حاجات متاسفم جوگیرای بیسواد 
1264

من حدودا دوهفته پیش شمال بودم . خونه بابام اینا همه بودند . حدود ۱۵ نفری میشدیم . 

گفتم شام با من. همین کوکو سویارو براشون تو دوتا ماهی تابه جدا درست کردم تا زود تموم شه . بعد تو دیس چیدم کوکوهارو . اطراف کوکوها رو برگ جعفری تازه وگوجه فرنگی که مامانم از باغ چیده بود تزئین کردم.

بعد باقالی تازه هم که تازه از باغ چیده بودیم و زیتون و ماست کوکو سویارو تکمیل کردم واسه پذیرایی. خیلیم خوششون اومد. چنان به به و چه چه میکردن که نگو. 😁

هیچ چیز در دنیا ، بدتر از معمولی شدن برای کسی نیست ، تبدیل به روزمرگی شدن .... از اینکه حضورت برای یک نفر بشود مثل مسواک زدن .... مثل شانه کردن ..... که اگر حوصله داشت سراغت را بگیرد و اگر نداشت بگوید بماند برای بعد ، دیر نمیشود !😔😔😔به خودتان احترام بگذراید ....با کسی بمانید که اولویتش باشید ، که برایش دغدغه بشوید ، کسی که هر لحظه یادتان در خاطرش رژه برود ، کسی که به خواب ، به کار ، به استراحتش بگوید : بایستید .....!  اول " او" .....
گفتم مثلا تزئینش کنم😅😅

آره اتفاقا خوشگلم شده ولی سس بزنین ولی کسی خوشش نیاد دیگه نمیشه کاریش کرد 

دلم بچه دوم میخواد ولی دغدغه ونگرانی زیاد دارم خدایا خودت همه چیزوoK کن

استارتر عزیز کوکوی سیب زمینی خیلی هم عالیه

ماهم امشب کوکو داریم

زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ ....... ۱۱۴۴ سال گذاشته است از فراق او..................روزی به انتقام ۷۲ شمس با۳۱۳قمر می آید........آماده ای؟دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی ..............انتظارکشیدن بس است منتظرباش... انتظار را همه می کشند اما منتظر کم است... .......مولا(عج)ببخش که برای تعجیل ظهورت دعا کردم اما درعمل ظهورت را به تاخیر انداختم.......فهمیدم که هنوز هم دیرنیست ...فقط کافیست مثل حُرآزاده باشی...باقی اش با💫❤❤خدا❤❤💫الهی بحق زینب(س)عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر 🌹اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹 منتظر ما ست 👈کانال عالم الغیب والشهاده monji_313_۱@ 

عزیزم هر جهارتا سیب زمینی متوسط یه تخم مرغ کافیه پیاز هم یکی بعد آب سیب زمینی و پیازو نگیر ۳تا قاشق آردسفید اضافه کن تم مرغم بزن مایع تا آب نداده سرخش کن هر وقت دیدی البته آخرای پخت اینطوری میشه آبش زیاد شد یعنی پس داد یکم آبشو خالی کن بعدم هر قاشق که میریزی تو ماهیتابه هی هم بزن موادتو که تخم مرغ جدا نشده باشه یکمم  اندازه یه نصف قاشق غذا خوری  سر خالی بکینگ پودر بزن پف میزنه زردچوبه هم بیشتر بزن ادویه کاری هم بزن خوشمزه میشه لایه هاتم نه زیاد نازک بگیر نه کلفت مغز پخت بشه اولش حرارت زیاد که روغن داغ بشه بعد متوسطش کن

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1280