1507
1411
عنوان

مهمونی دارم کوکو سیب زمینی وا میره

| مشاهده متن کامل بحث + 1534 بازدید | 107 پست
عزیزم تعداد زیاده و افطاری بایدساده باشه چرا مسخره میکنید واقعامتاسفم براتون

عزیزم انشاالله قبول باشه شماکاری به کسی نداشته باش  که چی میگند.شما یه کم ارد نخودچی اضافه کن..وخوب بادست ورز بده

تخم مرغشو زيادكن

نظرسنجي اسم دخترم،ي دقه فقط وقتتون رو ميگيرهاينقد بعضيا اينجا حرص شون دراومده ك مدام پيگير تاپيكامونن روزي دوبار چك ميكنن تاپيكا رو 😂منتظرن ادم تاپيك خيانت بزنه بدبختي بزنه بي پولي برنه شوهر بد بزنه😂مرسي ك درگير مايي برو چيزي گيرت نمياد😂

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1475
شوخی میکنیم ن مسخره خانوووم فهمیده

این شوخی نیست  نمیگید ناراحت بشه

مسخره کردن که هی میگید وا کوکو 

کی به مهمون کوکو میده 

چشه کوکو این همه خرج و زحمت داره

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤
1432

هوس کوکو کردم 😵 پاشم بدرستم واس افطار 😀

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم برای گره گشایی از مشکل مالیمون (که بعد بارداریم بوجود اومده) اگه  ممکنه  صلوات بفرستین 😘خدابه زندگیتون برکت بده انشاالله                                    برای سلامتی خودتون و (مامان بابام و خواهرم و همسرم و نی نیم ) اگه ممکنه صلوات  بفرستین ....انشاالله خدا خانوادتونو سالم نگه داره  
جدی ندیدید.من واسه مهمون هر چی که باشه میپزم.مگه قانونی هست که حتما غذای خاصی به مهمون بدیم.به نظر م ...

کوکو درست کردن رد نیست سخته اما حالا بخوای برنج خورشت بزاری خورشتو میزاری یه برنج دم میکنی خلاص من برا دوتامون حوصلم نمیاد کوکو سرخ کنم

اگه سیب زمینی رو اول پختی بعد میخوای کوکو درست کنی یه دونه تخم مرغ کافیه با یه قاشق ارد و پیاز و مخلفات

اگه سیب زمینی رو رنده کردی میخوای کوکو درست کنی اول اب سیب زمینی رو بگیر .بعد پیاز رنده کن و بعد میتونی ۳ الی ۴ عدد تخم مرغ بزنی حتی بیشتر چون خوب پف میکنه .

حالا واسه مهمون یه کوکو بهت بگم اونو درست کن خیلیم خوشمزه میشه🤗

هیچ چیز در دنیا ، بدتر از معمولی شدن برای کسی نیست ، تبدیل به روزمرگی شدن .... از اینکه حضورت برای یک نفر بشود مثل مسواک زدن .... مثل شانه کردن ..... که اگر حوصله داشت سراغت را بگیرد و اگر نداشت بگوید بماند برای بعد ، دیر نمیشود !😔😔😔به خودتان احترام بگذراید ....با کسی بمانید که اولویتش باشید ، که برایش دغدغه بشوید ، کسی که هر لحظه یادتان در خاطرش رژه برود ، کسی که به خواب ، به کار ، به استراحتش بگوید : بایستید .....!  اول " او" .....
1474

خانواده شوهرمن عاشق کوکو وکتلتای منن براخودشون وامیره؛هرچی میشه میگن تو کوکو درست کن ولی دردسرش زیاده چقدر پای گاز وایسی سرخ کنی

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

اخ هوس كردم دلم خاس

راس ميكي برا افطار ساده ميگيرن ولي دليلشم اين نباشه كلا كارخوبي ميكني منم اگ فاميلامون افتده اي نبودن مث خودم خاكي بودن خيلي راحت ميشدم

نظرسنجي اسم دخترم،ي دقه فقط وقتتون رو ميگيرهاينقد بعضيا اينجا حرص شون دراومده ك مدام پيگير تاپيكامونن روزي دوبار چك ميكنن تاپيكا رو 😂منتظرن ادم تاپيك خيانت بزنه بدبختي بزنه بي پولي برنه شوهر بد بزنه😂مرسي ك درگير مايي برو چيزي گيرت نمياد😂
اینا همونایین که کوکو هم به مهمون نمیدن  ولی الان دارن ایراد میگیرن اتفاقاا کو کو وشامی و کوک ...

حدیث داریم روزه دار رو افطار بدید حتی با یدونه خرما...اصلا غذا مهم نیست،مهم دور هم بودنه.... تو این شرایط و با زبون روزه همت کردن مهمون دعوت کردن کار هر کسی نیست و هر کسیم سعادتشو نداره....من که امسال هنوز مهمونی ماه رمضون ندادم انقدر دم اذون بیحال و بی رمقم.....

من تصمیم گرفتم اینجا با همه مهربون باشم، هیچوقت با کسی بد صحبت نکنم، کسی رو قضاوت نکنم، توهین نکنم، مسخره نکنم، دل نشکنم و تا میتونم راهنمایی درست و انرژی مثبت بدم...حتی اگه کسی باهام بد صحبت کرد😊برای بهتر شدن اوضاع از خودمون شروع کنیم....حتی شده با ی قدم کوچیک❤
1514