1507
1411
عنوان

مهمونی دارم کوکو سیب زمینی وا میره

| مشاهده متن کامل بحث + 1534 بازدید | 107 پست
ازاینا درس کن😃

اه حالم بد شد😷😷

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به لطف صلوات های شما باردارشدم،بارداری پر خطری دارم لوپوس ومشکل انعقاد خون دارم میشه برای سالم بدنیا اوردنش یه صلوات برام بفرستی یه دنیا ممنون
ای بابا حالا همه گیر دادن که چرا کوکو پختی....بعد تو تاپیکای میاین میگید ساده بگیرید و ال و بل چشه ...

اینا همونایین که کوکو هم به مهمون نمیدن 

ولی الان دارن ایراد میگیرن

اتفاقاا کو کو وشامی و کوکو سبزی خیلی افطار میچسب

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤

اگر تخم مرغ توش خیلی زیاد باشه کوکوتون شل میشه

اگر هم کم باشه کوکوچسبندگی ش کمه وخرد میشه

زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ ....... ۱۱۴۴ سال گذاشته است از فراق او..................روزی به انتقام ۷۲ شمس با۳۱۳قمر می آید........آماده ای؟دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی ..............انتظارکشیدن بس است منتظرباش... انتظار را همه می کشند اما منتظر کم است... .......مولا(عج)ببخش که برای تعجیل ظهورت دعا کردم اما درعمل ظهورت را به تاخیر انداختم.......فهمیدم که هنوز هم دیرنیست ...فقط کافیست مثل حُرآزاده باشی...باقی اش با💫❤❤خدا❤❤💫الهی بحق زینب(س)عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر 🌹اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹 منتظر ما ست 👈کانال عالم الغیب والشهاده monji_313_۱@ 

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

یکی میگه تخم مرغ کم زدی یکی میگه زیاد...والا منم گیج شدم 😐😐

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم برای گره گشایی از مشکل مالیمون (که بعد بارداریم بوجود اومده) اگه  ممکنه  صلوات بفرستین 😘خدابه زندگیتون برکت بده انشاالله                                    برای سلامتی خودتون و (مامان بابام و خواهرم و همسرم و نی نیم ) اگه ممکنه صلوات  بفرستین ....انشاالله خدا خانوادتونو سالم نگه داره  
1473

اگه سیب زمینیت خامه حسابی بادست ابشوبگیر

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومدزندگیمونوروشن کرد....الهی بگردم درست یکسال بعدتو روزسقطم بدنیااومد......خدایامعجزتودیدم...واسه همه این معجزه هاروآرزودارم...دوست داشتی واسه پسرم یه صلوات بفرست گلم....مرسی😊به توکل نام اعظمت ...یاالله😊
تاحالا ندیدم کوکو واسه مهمونی گفتم شاید ب عنوان پیش غذا میزاری

جدی ندیدید.من واسه مهمون هر چی که باشه میپزم.مگه قانونی هست که حتما غذای خاصی به مهمون بدیم.به نظر من تجمل گرایی باعث میشه رفت و آمد کمتر بشه. اصل دور هم بودن و شاد بودن است   حالا وقتی دارم غذای خوبم درست میکنم ولی اگر همیشه مهمون‌میاد اینکار و کنم رفت وآمد کمتر میشه

یک صلوات میفرستی؟

یه قاشق آرد تو کوکو سیب زمینی بریز 

هیچ چیز در دنیا ، بدتر از معمولی شدن برای کسی نیست ، تبدیل به روزمرگی شدن .... از اینکه حضورت برای یک نفر بشود مثل مسواک زدن .... مثل شانه کردن ..... که اگر حوصله داشت سراغت را بگیرد و اگر نداشت بگوید بماند برای بعد ، دیر نمیشود !😔😔😔به خودتان احترام بگذراید ....با کسی بمانید که اولویتش باشید ، که برایش دغدغه بشوید ، کسی که هر لحظه یادتان در خاطرش رژه برود ، کسی که به خواب ، به کار ، به استراحتش بگوید : بایستید .....!  اول " او" .....
1432
جدی ندیدید.من واسه مهمون هر چی که باشه میپرسن.مگه قانونی هست که حتما غذای خاصی به مهمون بدیم.به نظر ...

منم ساده میگیرم .مخصوصا با دوستامون،خیلی وقتا شده نون و پنیر گوجه خیار سبز هم خوردیم 😐 یعنی کارمون زشته 😱

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم برای گره گشایی از مشکل مالیمون (که بعد بارداریم بوجود اومده) اگه  ممکنه  صلوات بفرستین 😘خدابه زندگیتون برکت بده انشاالله                                    برای سلامتی خودتون و (مامان بابام و خواهرم و همسرم و نی نیم ) اگه ممکنه صلوات  بفرستین ....انشاالله خدا خانوادتونو سالم نگه داره  
1474

دوقاشق اردبزن بهش

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
1508