1265
1292
عنوان

مهمونی دارم کوکو سیب زمینی وا میره

1526 بازدید | 107 پست

سلام دوستان بیست نفر مهمون دارم کوکو سیب زمینیم وا میره تو روغن میندازم چکاکنم

تو رو خدا کمک

خداجووووونم بخاطر انچه دادي و هرانچه ندادي شكر

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279
1307
مهمونات کین ک کوکو گذاشتی

حتما خانواده شوشو😓😓😂 کارش ساختس😂

یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

شاید تخم مرغ مایع کوکوتون کمه

زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ ....... ۱۱۴۴ سال گذاشته است از فراق او..................روزی به انتقام ۷۲ شمس با۳۱۳قمر می آید........آماده ای؟دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی ..............انتظارکشیدن بس است منتظرباش... انتظار را همه می کشند اما منتظر کم است... .......مولا(عج)ببخش که برای تعجیل ظهورت دعا کردم اما درعمل ظهورت را به تاخیر انداختم.......فهمیدم که هنوز هم دیرنیست ...فقط کافیست مثل حُرآزاده باشی...باقی اش با💫❤❤خدا❤❤💫الهی بحق زینب(س)عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر 🌹اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹 منتظر ما ست 👈کانال عالم الغیب والشهاده monji_313_۱@ 
1308

سیب زمینی رو میپزی؟ اگه پختی بذار خوب خنک بشه بعد بپز. ..من تا حالا تو عمرم کوکو سیب زمینی وا نرفته...

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.

تاحالا ندیدم کوکو واسه مهمونی گفتم شاید ب عنوان پیش غذا میزاری

مادل هرکیو شکستیم فرداش دهنمون سرویس شد.هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم دنیا شد وفهمیدیم زمین پاره خطیست که درمافرومیرود 
1220