1147
1292
عنوان

مهمونی دارم کوکو سیب زمینی وا میره

| مشاهده متن کامل بحث + 1526 بازدید | 107 پست
عزیزم تعداد زیاده و افطاری بایدساده باشه چرا مسخره میکنید واقعامتاسفم براتون

عزیزم انشاالله قبول باشه شماکاری به کسی نداشته باش  که چی میگند.شما یه کم ارد نخودچی اضافه کن..وخوب بادست ورز بده

تخم مرغشو زيادكن

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظرسنجي اسم دخترم،ي دقه فقط وقتتون رو ميگيرهاينقد بعضيا اينجا حرص شون دراومده ك مدام پيگير تاپيكامونن روزي دوبار چك ميكنن تاپيكا رو 😂منتظرن ادم تاپيك خيانت بزنه بدبختي بزنه بي پولي برنه شوهر بد بزنه😂مرسي ك درگير مايي برو چيزي گيرت نمياد😂

ببین موادت خیلی شل نباشه خیلی هم سفت نباشه ولی معمولا تخی کم باعث این مشکل میشه

عضویت از تاریخ ۹۲.۴.۲۹ با نام کاربریpeamaneh تایپش همون اول اشتباه ثبت شد دیگه ویرایشش نکردم تا یه روز دیدم بدون‌علت کاربریم ترکیده  

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1291
شوخی میکنیم ن مسخره خانوووم فهمیده

این شوخی نیست  نمیگید ناراحت بشه

مسخره کردن که هی میگید وا کوکو 

کی به مهمون کوکو میده 

چشه کوکو این همه خرج و زحمت داره

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤
1274

هوس کوکو کردم 😵 پاشم بدرستم واس افطار 😀

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 رب لا تزرنی فردا وانت خیرالوارثین 😩😢.                     از اسفند ۹۰ منتظر یه نی نی هستم 😭 اگه دوست داشتین واسم صلوات بفرستین و دعام کنین 😭😢          👇👇👇👇👇👇👇👇👇  صبح۹۸/۳/۴ بی بی چکم مثبت شد ،😍 به لطف خدای مهربون و دعاهای شما عزیزان بعد هفت سال و چندماه نازایی با داروی گیاهی باردارشدم 😍اگه ممکنه برا سلامتی تو دلیم و اینکه بارداریم به سلامتی بگذره صلوات بفرستین 😅
جدی ندیدید.من واسه مهمون هر چی که باشه میپزم.مگه قانونی هست که حتما غذای خاصی به مهمون بدیم.به نظر م ...

کوکو درست کردن رد نیست سخته اما حالا بخوای برنج خورشت بزاری خورشتو میزاری یه برنج دم میکنی خلاص من برا دوتامون حوصلم نمیاد کوکو سرخ کنم

اگه سیب زمینی رو اول پختی بعد میخوای کوکو درست کنی یه دونه تخم مرغ کافیه با یه قاشق ارد و پیاز و مخلفات

اگه سیب زمینی رو رنده کردی میخوای کوکو درست کنی اول اب سیب زمینی رو بگیر .بعد پیاز رنده کن و بعد میتونی ۳ الی ۴ عدد تخم مرغ بزنی حتی بیشتر چون خوب پف میکنه .

حالا واسه مهمون یه کوکو بهت بگم اونو درست کن خیلیم خوشمزه میشه🤗

هیچ چیز در دنیا ، بدتر از معمولی شدن برای کسی نیست ، تبدیل به روزمرگی شدن .... از اینکه حضورت برای یک نفر بشود مثل مسواک زدن .... مثل شانه کردن ..... که اگر حوصله داشت سراغت را بگیرد و اگر نداشت بگوید بماند برای بعد ، دیر نمیشود !😔😔😔به خودتان احترام بگذراید ....با کسی بمانید که اولویتش باشید ، که برایش دغدغه بشوید ، کسی که هر لحظه یادتان در خاطرش رژه برود ، کسی که به خواب ، به کار ، به استراحتش بگوید : بایستید .....!  اول " او" .....
1288

خانواده شوهرمن عاشق کوکو وکتلتای منن براخودشون وامیره؛هرچی میشه میگن تو کوکو درست کن ولی دردسرش زیاده چقدر پای گاز وایسی سرخ کنی

ای داد کشت غم دوری منو،از حالم چی برات بگمو،ای داد از غم بیخبری،وای ازتو دیگه نیست اثری

اخ هوس كردم دلم خاس

راس ميكي برا افطار ساده ميگيرن ولي دليلشم اين نباشه كلا كارخوبي ميكني منم اگ فاميلامون افتده اي نبودن مث خودم خاكي بودن خيلي راحت ميشدم

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظرسنجي اسم دخترم،ي دقه فقط وقتتون رو ميگيرهاينقد بعضيا اينجا حرص شون دراومده ك مدام پيگير تاپيكامونن روزي دوبار چك ميكنن تاپيكا رو 😂منتظرن ادم تاپيك خيانت بزنه بدبختي بزنه بي پولي برنه شوهر بد بزنه😂مرسي ك درگير مايي برو چيزي گيرت نمياد😂
اینا همونایین که کوکو هم به مهمون نمیدن  ولی الان دارن ایراد میگیرن اتفاقاا کو کو وشامی و کوک ...

حدیث داریم روزه دار رو افطار بدید حتی با یدونه خرما...اصلا غذا مهم نیست،مهم دور هم بودنه.... تو این شرایط و با زبون روزه همت کردن مهمون دعوت کردن کار هر کسی نیست و هر کسیم سعادتشو نداره....من که امسال هنوز مهمونی ماه رمضون ندادم انقدر دم اذون بیحال و بی رمقم.....

دوست عزیزم❤از صمیم قلبم از خدا میخوام به آرزوت برسی...
1311