2703
2553
عنوان

اولین و آخرین کادویی ک از شوهرتون گرفتین چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 90 پست
وای مثه من . دقیقا اولینش هنوز دوست بودیم . دوتا شال و یه عروسک و یه کرم پودر برام خریده بود . یادش ...

منم اولیش تو دوران دوستی بود...رفته بود مسافرت واسم گرفت....یه صورتی یه آبی کاربنی.ک صورتی رو واسه اولین خواستگاری ک اومد سرم کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولین دسته گل و گوشواره به مناسبت اولین ماه گرد عقدمون( که البته دیگه واسه ماهگرد تکرار نشد  ، اونموقع تازه عقد کرده بودیم تو جو بود)

اخریش هم همین دو شب پیش لاک و گلر بود که خیلیییی خوشحالم کرد بااینکه ارزش مالی نداشت.

2720
شوهرمن هیچوقت یه کادو برام نگرفت که سوپرایزی باشه! یبار گفتم گوشی بخر برام نصف پولشو خودم دادم😐😐 ...

شوهر منم اصلا بلد نیس سورپرایز کنه...نگران نباش...فقط یه بار کلا تو زندگیم سورپرایز شدم

2714
شوهر منم اصلا بلد نیس سورپرایز کنه...نگران نباش...فقط یه بار کلا تو زندگیم سورپرایز شدم

خخخ  واسه منم الان سه ساعت فکر کردم   تا این دوتا  که فقط همین دوتا هم هستن به ذهنم رسید   من اولین نفر رسیدم تاپیکت ولی اونقدر فک کردم شدم آخرین نفر  شوهرم شکموعه   بیشتر با خوراکی و غذا سوپرایزم کرده  اولییین سوپرایزش  کوبیده   اخرین پیتزا😂

اولیش یه انگشتر بود مارک سواچ زمان خودش خیلی خوب بود الانم خیلی شیکه تو دبیرستانمون همه خوششون میومد ...

میگم من اخریش گوشی بود یادم رفت دیگه صداشو درنمیارم 😅😂😂😂😂😂

اسمم مهتاب تنهاست...ولی اشتباه وارد شد وویرایش نمیشه 🤣🤣عاشقتونم کم میام ولی میام😍😘
2706