1265
1267
عنوان

اولین و آخرین کادویی ک از شوهرتون گرفتین چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 90 پست
شوهر منم اصلا بلد نیس سورپرایز کنه...نگران نباش...فقط یه بار کلا تو زندگیم سورپرایز شدم

خخخ  واسه منم الان سه ساعت فکر کردم   تا این دوتا  که فقط همین دوتا هم هستن به ذهنم رسید   من اولین نفر رسیدم تاپیکت ولی اونقدر فک کردم شدم آخرین نفر  شوهرم شکموعه   بیشتر با خوراکی و غذا سوپرایزم کرده  اولییین سوپرایزش  کوبیده   اخرین پیتزا😂

فقط 53 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍃تیکر کنکورمه💖🌸📚🌷لطفا برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستین🌹🌷

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258
بچه ها دستم بود گفتم بزار عکسشم بزارم 

مبارکه   قدتت چنده؟!

فقط 53 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍃تیکر کنکورمه💖🌸📚🌷لطفا برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستین🌹🌷

اولین چیز ۳ سال پیش بود تازه دوست شده بودیم. همینجوری رد شده بود از یه مغازه ۲ تا تیشرت دیده بود خوشش اومده بود یرام خریده بود . اخریشم چند روز پیشا عطر خریده بود( اینا کادوها بود گفتم یعنی کادو شده وگرنه هر شوهری در طول هفته باهم میرن بیرون هزارتا چیز مرده میخره اونجوری حساب کنیم دیروز مانتو خریدیم😂)

8

اولی هشت سال پیش تو دوران دوستی یه گوشی لمسی و ۸۰۰ تومن پول

آخری یه انگشتر

سلام تمام احساسم….نميدونم دختري يا پسر … ميدونم يه فرشته اي و تو اوج آسمونها زندگي ميکني … دستاي گرم کسي رو سرته که من هر وقت کم ميارم بهش پناه ميبرم…تو پيش خدايي هستي که من تو رو از خودش خواستم و ازش ميخوام بهم اعتماد کنه و بدونه ازت خوب مراقبت ميکنم .. برام فرق نداره که پسري يا دختر من فقط ميخوام با نگاه کردن به صورت نازت آروم شم .. ميخوام دستاي کوچولوت رو ببوسمو صورت قشنگت رو ناز کنم… نميدوني با اومدنت چقدرشادمون ميکني …ما خيلي درباره ي تو حرف ميزنيم … وقتي از تو ميگيم غرق شادي و عشق ميشيم…ميدونم از خدا دل کندن سخته اما خواهش ميکنم زودتر بيا .. دوست دارم تو وجودم حست کنم … دوست دارم صداي قلبت رو بشنوم …بيا من خيلي منتظرتم …من عاشقانه صبر ميکنم تا تو آماده ي سفر بشي و بياي پيش ما … پيش پدر و مادري که نديده عاشقتن .. خدايا من هر چي تو زندگي دارم از تو دارم ازت خواهش ميکنم کوچولوي منم بهم هديه بده .. تو اين ماه هاي عزيز بهم عزيزمو برسون … خدايا همه ي اونايي که ازت ني نيشون رو ميخوان بي جواب نذار..                                             یه سقط داشتم😔😔میشه با دل پاکتون برای مادرشدنم صلوات بفرستین

اولین هدیه گوشی بود

آخریش هم همین دیروز برام شلوار راحتی گرف

یه جوری دوریُ  یه جوری گُم شدم.........که باورم نمیشه..... کسی که عاااشقه،محاله بگذره از اون کِه زندگیشه....

اولی گوشی

آخری دورگردنی

😎😎😎😎

شروع رژیم 97.7.7 👏👏 وزن اولیه:86  قد:170                          وزن فعلی :86»»84.2»»82.4»»81.9»»79.7»»79.2»»78»»77.2»»۷۶.۵»»۷۵.۱»»۷۴.۶»»۷۴.۱»۷۲.۹»»71.9»»70.8»»69.4»» 69>>68.3      ---> هدف طلایی: ۶۸🏆😏😏😏               به هدفم رسیدم...خدایا شکرت 😍😍😍بامدادخمار عزیزم ممنونم ازت...عاشقتم ❤❤❤
1226

اولیش یه گوشی موبایل بود 

اخریش هم واقعا یادم نمیاد 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
1241