2726
عنوان

دکتر زنان و زایمان خوب در ساری

429 بازدید | 8 پست

سلام خانومای گل.تازه متوجه شدم باردارم. کدوم دکتر کارش خوبه؟ با حوصله هست و مریضارو تک تک ویزیت میکنه؟ 

و اینکه الان اصلا سزارین اختیاری انجام نمیدن؟؟😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ممنون اسمشو نشنیده بودم. نمیدونی سز اختیاری انجام میده یا نه؟

اونو نمیدونم‌ یه مدت خواهرم ساری زندگی میکرد چندتا دوست داشت اونجا بهش معرفی کردن میرفت پیشش خیلی راضی بود ازش هنوزم که هنوزه میگه دکتر به‌اون‌خوبی ندیدم

واسه‌ازدواجم‌ صلوات بفرستید لطفا

دکتر الهام قلی پور دکتر فوق العاده خوبیه. من 5 سال پیش تحت نظر ایشون بودم بارداری اولمم بود خیلی میترسیدم. خداروشکر هم از دوران بارداریم راضی بودم هم از زایمانم. 

دکتر قلی پور یکی از بهترین متخصص زنان و زایمان تو ساری هست. مطبشم تو خیابون قارن کلینیک قارن. شماره تماسش اینه  01133329732

دکتر الهام قلی پور دکتر فوق العاده خوبیه. من 5 سال پیش تحت نظر ایشون بودم بارداری اولمم بود خیلی میت ...

من چند سال پیش برای لابیاپلاستی پیش ایشون رفتم کارشون خیلی خوبه. کلا دکتر خوبیه خیلی با اخلاق و خوش برخورده واسه بیماراشم وقت میذاره