1421
1363
عنوان

دکتر زنان و زایمان خوب در ساری

33 بازدید | 4 پست

سلام خانومای گل.تازه متوجه شدم باردارم. کدوم دکتر کارش خوبه؟ با حوصله هست و مریضارو تک تک ویزیت میکنه؟ 

و اینکه الان اصلا سزارین اختیاری انجام نمیدن؟؟😢

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مراقب فندق تو دلم باش♥️♥️

مریم‌اسدی...خیابان فرهنگ مجتمع شهریار

بهترین دکتر ساری هستش و خییییییییییلی با حوصله

چهارسال عاشقت بودم بعد چهار سال؛ خیانتت؛ سرد بودنت نابودم کرد😢..ولی من قوی تر از اونیم که بخاطر تو از پا دربیام💪.ولی تو تا آخر عمرت حسرت یه زن عاشق و وفادار به دلت میمونه.خودتم میدونی هیچکسی نه به اندازه من دوست داره و نه بهت وفادار میمونه(من دوباره عاشق شدم انقد زخم زبون نزنید آدمیزاد دل داره چرا فکر میکنید بعد از جدایی از کسی دیگه نباید به کسی دیگه دل بست؟؟؟؟)لطفا واسه حاجت رواییم صلوات بفرستید
مریم‌اسدی...خیابان فرهنگ مجتمع شهریار بهترین دکتر ساری هستش و خییییییییییلی با حوصله

ممنون اسمشو نشنیده بودم. نمیدونی سز اختیاری انجام میده یا نه؟

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مراقب فندق تو دلم باش♥️♥️

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

ممنون اسمشو نشنیده بودم. نمیدونی سز اختیاری انجام میده یا نه؟

اونو نمیدونم‌ یه مدت خواهرم ساری زندگی میکرد چندتا دوست داشت اونجا بهش معرفی کردن میرفت پیشش خیلی راضی بود ازش هنوزم که هنوزه میگه دکتر به‌اون‌خوبی ندیدم

چهارسال عاشقت بودم بعد چهار سال؛ خیانتت؛ سرد بودنت نابودم کرد😢..ولی من قوی تر از اونیم که بخاطر تو از پا دربیام💪.ولی تو تا آخر عمرت حسرت یه زن عاشق و وفادار به دلت میمونه.خودتم میدونی هیچکسی نه به اندازه من دوست داره و نه بهت وفادار میمونه(من دوباره عاشق شدم انقد زخم زبون نزنید آدمیزاد دل داره چرا فکر میکنید بعد از جدایی از کسی دیگه نباید به کسی دیگه دل بست؟؟؟؟)لطفا واسه حاجت رواییم صلوات بفرستید
1401