2726
عنوان

دلمو شکستن

158 بازدید | 10 پست

چندنفری بودن که دلم روشکستن

یکیشون پسر ی بودکه اومدخاستگاری وگفت به دلم نمیشینی ورفت...

یکی دیگه دخترعمه ام که ازوقتی ازدواج کردخودش روخیلی میگرفت وبی محلم میکرد

یک پسری بودکه زمانی عاشقش بودم وخانواده وخواهرش متوجه علاقه ام شدند

وخواهرش پیام هایی میدادکه من را میسوزاند..

مثلاپیام میدادای دوست الهی سرزنده بمانی وسرافکنده نباشی...یامضمونش این بودمثلاحق انتخابت روبایدبدی به خدا...گل نیلوفردرسختی هامی روید،نشان اینکه میتوان درسختی ها زیباترین هاراافرید...خیلی تحقیرم کردن

الان که فوق لیسانسم روگرفتم ومعلم شدم وازدواجم دارم میکنم باکسی که خیلی ازاونابهتره خیلی ازخودم ناراحتم

که باتحقیرکردن خودم اوناحس بزرگی کردن....

خیلی دلم میخوادبفهمن که خوشبختم وخوشحالم که از زندگیم رفتن...

خدایاازتوممنونم بخاطرمهربونیات ومعجزه های زندگیم تواوج ناامیدی.....خدایاهمیشه هواموداشته باش

خدارو شکر،توبهترینی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شک نکن میفهمن به روی خودشون نمیارن خوشبخت باشی خیلی خوشحال شدم برات

فدات عزیزم

خدایاازتوممنونم بخاطرمهربونیات ومعجزه های زندگیم تواوج ناامیدی.....خدایاهمیشه هواموداشته باش
حالا این گفته های شما چه رپطی به غنی سازی اورانیوم داشت....حرفی که زدی با خود بحث جدا بود....تو حتی ...

ارزش بحث نداری حق باشماست

کلامردهاهیچ وقت نمیخان قبول کنن که خانومی ازشون قوی تره

حالا این گفته های شما چه رپطی به غنی سازی اورانیوم داشت....حرفی که زدی با خود بحث جدا بود....تو حتی ...

جمله بندیت

نه جمله بندید

اونم ادبیات یعنی چی

درضمن ربط صحیح است نه رپط