2726
عنوان

کمک میخوام جراحی اسلیو کنم

305 بازدید | 15 پست

من میخواهم جراحی اسلیو انجام بدم رفتم همه کارهاشو کردم و قرار یکشنبه عمل کنم و 20 تومن هم هزینه اش میشه مامور بیمه بهم میگه برو بیمارستان فیروزگز مجانی عمل کن ولی معلوم نیست اونجا کی بهم وقت عمل بدن باید تو نوبت برم شما بودید چی ار میکردید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درسته خیلی لاغر میشی ولی دیگه نمیتونی درست غذا بخوری .یکی از اطرافیانم عمل کرده خیلی لاغر شده ولی هیچ لذتی از غذا خوردن نمیبره 

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
137 کیلو

اگه قصدتون 100 در صد عمل من یه دکتر فوق العاده میشناسم 

دکتر محسن میر حسینی رو سرچ کنید جزو جراح های برتر و متخصص جراحی اسلیو و بای پس معده و جراحی های چاقی در تهران هستن

شماره تماسشون : 09384609212

www.fitteb.com
آدرس:
بلوار ایت الله کاشانی،نبش گلستان شمالی،ساختمان پزشکان(پلاک ۲۹)
۰۹۳۳۱۵۶۳۰۰۳

درسته خیلی لاغر میشی ولی دیگه نمیتونی درست غذا بخوری .یکی از اطرافیانم عمل کرده خیلی لاغر شده ولی هی ...

35 سال لذت برم بسه دیگه هر چی دلم خواسته خوردم وقتشه از بدنم لذت ببرم

سوالم اینه پول یا وقت

35 سال لذت برم بسه دیگه هر چی دلم خواسته خوردم وقتشه از بدنم لذت ببرم سوالم اینه پول یا وقت

به نظرم اگه میتونی با رژیم وزنت رو بیار پایین هر عملی عوارض جبران ناپذیری داره اینجوری ممکنه به معدت آسیب برسه و تا آخر عمر سلامتیت تو خطر بیوفته هم این پول رو از دست دادی هم پول های زیاد دیگه ای باید خرج کنی به خاطر عوارضش .با پشتکار میتونی وزنت رو کم کنی 

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
به نظرم اگه میتونی با رژیم وزنت رو بیار پایین هر عملی عوارض جبران ناپذیری داره اینجوری ممکنه به معدت ...

سر این که عمل کنم با خودم کنار آمدم ماکزیمم زمانی که توانستم وزنم 70 نگه ارم فقط 6 ماه بوده اونم با انگیزه ازدواج

سر این که عمل کنم با خودم کنار آمدم ماکزیمم زمانی که توانستم وزنم 70 نگه ارم فقط 6 ماه بوده اونم با ...

بازم میتونی سعی کن .تا وزن کم کردی برو کلی لباس خوشگل بخر هر دفعه یکیش رو بپوش و لذت ببر اینجوری خیلی حواست رو جمع میکنی که زیاده روی نکنی و وزنت رو ثابت نگه داری 

2706