2726
عنوان

یسوال دارم کسایی که اعصاب وحوصله ندارن نیان لطفن مرسی😊

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 51 پست
من داشتم مال یلدارو میخوندم شوهرم دید اومد دعوام کرد گفت دیگه نیا این سایت همش این چیزای بدو یاد هم ...

طفلی گرخیده🤣🤣

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توجه بیشتر زن به خانواده پدری خود

بی توجهی زن به رابطه زناشوی

رفتار تحکّم آمیز زن با شوهر

تمرکز بیش از حد زن بر روی فرزندان و یا دوستان

سرزنش کردن مرد توسط زن

وقتی زن مانند یک مادر با همسرش رفتار می کند

زن بذر شک و تردید را در ابتدای رابطه می کارد

زنانی که به کار و مادیات بیشتر اهمیت می دهند

من یه جا کار میکردم زن اون طرف که براش کار میکردم انقد مهربون بود همیشه میومد واسه ما که اونجا کار م ...

منم اعتقاددارم مرد خوب مردیه که لونرفته

البته پنج درصدشون شاید خوب باشن ک استثناان ازترس ابرو یا بخاطر تربیت درستشون اینکارو نمیکنن

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
2728
توجه بیشتر زن به خانواده پدری خود بی توجهی زن به رابطه زناشوی ی رفتار تحکّم آمیز ...

مرسی عالی بود

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
منم اعتقاددارم مرد خوب مردیه که لونرفته البته پنج درصدشون شاید خوب باشن ک استثناان ازترس ابرو یا بخ ...

تربیت درستم نمیتونه در مقابل جامعه دووم بیاره

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
خدا خودش فرج صاحب الزمانمان رو زودتر حاصل کنه خیلی زندگی داره سخت میشه با این همه خیانت و چشم و همچش ...

اینستا و تلگ رام و...همه ی اینا بخدا نود درصد خیانتا ازیناس

دقت کردین هرکی تاپیک زده یامیگه تل شوهرمو هک کردم یااینستا

کاش این برنامه هانباشن من که نه خودم دارم نه همسرم .

من احساس میکنم بیشتر خیانتها توی دوران بارداری خانمها اتفاق میفته که مرد محرومه البته نه همه. وبعضی ها که اراده ضعیف دارن میرن به سمت  اینکار . همون بحث ش ه و ت که باید کنترل بشه و نمیشه

من داشتم مال یلدارو میخوندم شوهرم دید اومد دعوام کرد گفت دیگه نیا این سایت همش این چیزای بدو یاد هم ...

حق با شوهر شماس، تازه از کجا معلوم من درآوردی نباشن؟ اون موقع فقط ذهن ما مشغول میشه و بدبین میشیم

آموزش قانون جذب👈🏻💏💍💎🎁✈🏕💰💵💲
اینستا و تلگ رام و...همه ی اینا بخدا نود درصد خیانتا ازیناس دقت کردین هرکی تاپیک زده یامیگه تل شوهر ...

دیگه وقتی بچه ها از نوجوانی گوشی بدست توی تل و اینستا بچرخن ،چی بار میان. چطور میخوان فردا مرد متعهد و زن متعهد برای یک زندگی زناشویی موفق باشن

حق با شوهر شماس، تازه از کجا معلوم من درآوردی نباشن؟ اون موقع فقط ذهن ما مشغول میشه و بدبین میشیم

نه این من دراوردی نیست واقعیه بچه هاباهاش حرف زدن وویس واینام گذاشته تاپیکای قبلشم از سال ۹۶ خوندم.

ببین شوهرمنم میگه کلا نرو نی نی سایت.

ولی نمیشه که خودمو بزنیم به اون راه توکل جامعه داره اتفاق میفته.خدای نکرده نباید حتما به خواهرو مادرمون برسه که برامون یهو مهم بشه.

کاش بشه دلیلشو فهمید

من خودم همرو میخونم ولی  هیچوقت بازندگی خودم مقایسه نکردم یاجذبش نکردم فقط میرم ببینم مشکل زندگیشون کجا بوده ک اگه منم دارم برطرفش کنم

دیگه وقتی بچه ها از نوجوانی گوشی بدست توی تل و اینستا بچرخن ،چی بار میان. چطور میخوان فردا مرد متعهد ...

من خودم میرفتم قبلاتواینستا این دخترا رو میدیدم دلم میخاس نگا کنم😐ازهیکل و رفتارشون خوشم میومدتوخیابونم دیدم به دخترا عوض شده بود😂دیگه ببین بیچاره مردا چی میکشن زیرهمه پستا نوشتهصیغ ه میشم وح ا ل میدم و..

حالا فک کن اون لحظه شوهره بازنش دعواش شده یامثلا رنش نهاسته باهاش رابطه داشه باشه رفته اینستا اینارو بخونه هرررچقدم خوب باشع دلش نمیخاد؟؟یاحداقل بهش فکر که میکنه!

نه فقط ذات نیس محیط هم خیلی تاثیر میزاره،دوست،همکار زنی ک پاپیچ شوهرت بشه ب نظرم همه ربط داره

اخه الان که همه جا محیطش بده😥

نه این من دراوردی نیست واقعیه بچه هاباهاش حرف زدن وویس واینام گذاشته تاپیکای قبلشم از سال ۹۶ خوندم. ...

عزیزم منظور من اون تاپیک نبود ایییین همه تاپیک در طول روز زده میشه با این عنوان که خیلیاشون هدفشون پر بازدید شدنه!!! واقعا حیف ذهن شما نیست که با این خزعبلات پر بشن؟؟؟ 

آموزش قانون جذب👈🏻💏💍💎🎁✈🏕💰💵💲
2706