2726
عنوان

یسوال دارم کسایی که اعصاب وحوصله ندارن نیان لطفن مرسی😊

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 51 پست

به نظرم میتونه موثر باشه

محیط اطراف که 100درصد

تربیت والدینش هم خیلی موثره

اگه کسی مریض جنسی نباشه طرفش خیلی میتونه موثر باشه

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
منم انکارشون نمیکنم ولی باورم هم نمیشه توی اون شرایط طرف گوشیش رو گرفته دستش و گزارش لحظه به لحظه می ...

اولش آدم داغه انگار....باورش نمیشه و گیجه...تقریبا از یک روز بعدش تازه گریه و شیونا شروع میشه

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم انکارشون نمیکنم ولی باورم هم نمیشه توی اون شرایط طرف گوشیش رو گرفته دستش و گزارش لحظه به لحظه می ...

خب همین دیگه!

بنظرم یکی که برا زندگیش و اخلاقش همهههه تلاشی کرده وقتی خیانت ببینه دوس داره بمیره 

ولی اینکه دستت گوشی بگیری بویسی انگارخودت ازقبل احتمال همچین چیزو میداری امادگیشو داشی منظورمو میفهمی؟

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
2728
ایشالله که برای کسی پیش نیاد. همه زندگی ها پابرجا و پر از عشق باشه

انشالله

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

اینکه کسی خیانت میکنه ، به اختلال شخصیت خودش مربوط میشه ، یعنی آدم سطح پایینیه . 

رفتارش و تفکرش بالغ نیست . 

ولی بعضی آدمها بینابین هستن ، ممکنه رفتار اشتباه همسر به سمت خیانت سوق بده اینا رو ، یعنی خائن هست ولی میشه پابند نگهشون داشت .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
نمیدونم فقط میدونم از هرچی بترسی سرت میاد.

ولی اینکه دربارش حرف نزنی و نفهمی چیه  و چجور درست میشه ام خوب نیس چون حداقل مطالعه تو هرزمینه ای خوبه.تجربه میشه

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

به نظرم به ذات زن یا مرد بستگی داره من خودم زن و شوهری دیدم تو فامیل خودمون هیچ مشکلی نداشتن چند سال قبل عروسیشون دوست بودن عاشق و معشوق شدددید با مخالفت خانواده هاشون ازدواج کردن 2 سال بعد عروسی شون پسره گفت دختره خیانت کرده و جدا شدن دو هفته بعد جداییشون کاشف به عمل اومد پسره از خیلی قبلنا با یکی دوست بوده و خودشم از خداش بوده ک زنش خیانت کنه و جدا بشه بره چقدر هم حرف ناجور بار دختره کرد ک فاسد بود و فلان بود الانم با کمال پررویی همه جا با دوست دخترش میره و میاد و ظاهر میشه 

اینکه کسی خیانت میکنه ، به اختلال شخصیت خودش مربوط میشه ، یعنی آدم سطح پایینیه .  رفتارش و تفک ...

اره منم میگم رفتارخیلی تاثیردارع

من اصلاااااهمچین تاپیک هایی رو باز نمیکنم، چون اطمینان دارم که روی ذهن اثر میذاره

من داشتم مال یلدارو میخوندم شوهرم دید اومد دعوام کرد گفت دیگه نیا این سایت

همش این چیزای بدو یاد هم دیگه میدن

آخه شب قبلشم یه تاپیک دید که نوشته بود یادم بدین به شوهرم بی محلی کنم😆

به نظرم به ذات زن یا مرد بستگی داره من خودم زن و شوهری دیدم تو فامیل خودمون هیچ مشکلی نداشتن چند سال ...

یاخدا😐😐😐

ولی اینکه دربارش حرف نزنی و نفهمی چیه  و چجور درست میشه ام خوب نیس چون حداقل مطالعه تو هرزمینه ...

من خودم اگه خدای نکرده تو زندگیم پیش بیاد خجالت میکشم جز دکتر واسه کس دیگه تعریف کنم.

بقیشم حق باشماست.ادم اطلاعات داشته باشه خوبه

من همین یه دونه ام!
2706