2703
2553

راسش من رفتم تاپیکای قبل چندتا ازکسایی که بهشون خیانت شده بودو خوندم

مال یلدارم خوندم...

که ببینم زندگیشون قبل خیانت چجوری بوده

خوب بودن یا دعوا داشتن یاچی...😥🤔

نمیدونم اصلا گیج شدم‌

اینجامیگن فقط به ذات مردو زن ربط داره خیانت کردن

بنظرتون اینکه زن یامرد خوب باشه یابد اصلا ربطی به خیانت طرفش نداره؟ینی فقط همون ذات مردو زن مهمه؟

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من دقت کردم همشون همش به خیانت فکر میکردند، حالا یا شوهراشونو میشناختند میدونستند نباید بهشون اعتماد کنند، یا انقدر بهش فکر کردند تا سرشون اومده!!

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
2714
من ک باور نمیکنم این داستانارو توام نکن 

اخه خب اطرافمم کم نیست همسایه واینور اونورم میشنوم همش که دروغ نیس 🤕

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

ربطی نداره عزیزم....چه بسیار زنها و مردا که هیچ مشکلی ندارن و عالی هستن و همسراشون خیانت میکنند

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

منم انکارشون نمیکنم ولی باورم هم نمیشه توی اون شرایط طرف گوشیش رو گرفته دستش و گزارش لحظه به لحظه میده. برام باور پذیر نیست. اون لحظه ادم دوست داره بمیره یا سربه نیست بشه حوصله هیچکس رو نداره ولی اینا با حوصله میشینن تمام و کمال داستان زندگیشون رو تایپ میکنن

2706