1421
1389
عنوان

یسوال دارم کسایی که اعصاب وحوصله ندارن نیان لطفن مرسی😊

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 51 پست
اینستا و تلگ رام و...همه ی اینا بخدا نود درصد خیانتا ازیناس دقت کردین هرکی تاپیک زده یامیگه تل شوهر ...

دیگه وقتی بچه ها از نوجوانی گوشی بدست توی تل و اینستا بچرخن ،چی بار میان. چطور میخوان فردا مرد متعهد و زن متعهد برای یک زندگی زناشویی موفق باشن

حق با شوهر شماس، تازه از کجا معلوم من درآوردی نباشن؟ اون موقع فقط ذهن ما مشغول میشه و بدبین میشیم

نه این من دراوردی نیست واقعیه بچه هاباهاش حرف زدن وویس واینام گذاشته تاپیکای قبلشم از سال ۹۶ خوندم.

ببین شوهرمنم میگه کلا نرو نی نی سایت.

ولی نمیشه که خودمو بزنیم به اون راه توکل جامعه داره اتفاق میفته.خدای نکرده نباید حتما به خواهرو مادرمون برسه که برامون یهو مهم بشه.

کاش بشه دلیلشو فهمید

من خودم همرو میخونم ولی  هیچوقت بازندگی خودم مقایسه نکردم یاجذبش نکردم فقط میرم ببینم مشکل زندگیشون کجا بوده ک اگه منم دارم برطرفش کنم

دیگه وقتی بچه ها از نوجوانی گوشی بدست توی تل و اینستا بچرخن ،چی بار میان. چطور میخوان فردا مرد متعهد ...

من خودم میرفتم قبلاتواینستا این دخترا رو میدیدم دلم میخاس نگا کنم😐ازهیکل و رفتارشون خوشم میومدتوخیابونم دیدم به دخترا عوض شده بود😂دیگه ببین بیچاره مردا چی میکشن زیرهمه پستا نوشتهصیغ ه میشم وح ا ل میدم و..

حالا فک کن اون لحظه شوهره بازنش دعواش شده یامثلا رنش نهاسته باهاش رابطه داشه باشه رفته اینستا اینارو بخونه هرررچقدم خوب باشع دلش نمیخاد؟؟یاحداقل بهش فکر که میکنه!

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

نه این من دراوردی نیست واقعیه بچه هاباهاش حرف زدن وویس واینام گذاشته تاپیکای قبلشم از سال ۹۶ خوندم. ...

عزیزم منظور من اون تاپیک نبود ایییین همه تاپیک در طول روز زده میشه با این عنوان که خیلیاشون هدفشون پر بازدید شدنه!!! واقعا حیف ذهن شما نیست که با این خزعبلات پر بشن؟؟؟ 

آموزش قانون جذب👈🏻💏💍💎🎁✈🏕💰💵💲
1432
نه این من دراوردی نیست واقعیه بچه هاباهاش حرف زدن وویس واینام گذاشته تاپیکای قبلشم از سال ۹۶ خوندم. ...

دقیقا منم نامزدم میگه نرو اینجور جاها همش چرت پرت😐اخریا به حرفش پی بردم دیدم راست میگه ولی برای تفریح بعضی اوقات میام😂

لایکم کنید😃خواستم متفاوت باشم🙄
1394