1421
1389
عنوان

یسوال دارم کسایی که اعصاب وحوصله ندارن نیان لطفن مرسی😊

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 51 پست
اویزون بودن و همش دعوا داشتن و لج کردن و کم خرج کردن احساس بی ارزش بودن حس ناراحتی و فکربد.. اینا چ ...

امضات😂😓

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزار بار شکرت.میشه برای نی نی صلوات بفرستی
ایشالله که برای کسی پیش نیاد. همه زندگی ها پابرجا و پر از عشق باشه

انشالله

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

اینکه کسی خیانت میکنه ، به اختلال شخصیت خودش مربوط میشه ، یعنی آدم سطح پایینیه . 

رفتارش و تفکرش بالغ نیست . 

ولی بعضی آدمها بینابین هستن ، ممکنه رفتار اشتباه همسر به سمت خیانت سوق بده اینا رو ، یعنی خائن هست ولی میشه پابند نگهشون داشت .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
1390

به نظرم به ذات زن یا مرد بستگی داره من خودم زن و شوهری دیدم تو فامیل خودمون هیچ مشکلی نداشتن چند سال قبل عروسیشون دوست بودن عاشق و معشوق شدددید با مخالفت خانواده هاشون ازدواج کردن 2 سال بعد عروسی شون پسره گفت دختره خیانت کرده و جدا شدن دو هفته بعد جداییشون کاشف به عمل اومد پسره از خیلی قبلنا با یکی دوست بوده و خودشم از خداش بوده ک زنش خیانت کنه و جدا بشه بره چقدر هم حرف ناجور بار دختره کرد ک فاسد بود و فلان بود الانم با کمال پررویی همه جا با دوست دخترش میره و میاد و ظاهر میشه 

من اصلاااااهمچین تاپیک هایی رو باز نمیکنم، چون اطمینان دارم که روی ذهن اثر میذاره

من داشتم مال یلدارو میخوندم شوهرم دید اومد دعوام کرد گفت دیگه نیا این سایت

همش این چیزای بدو یاد هم دیگه میدن

آخه شب قبلشم یه تاپیک دید که نوشته بود یادم بدین به شوهرم بی محلی کنم😆

ولی اینکه دربارش حرف نزنی و نفهمی چیه  و چجور درست میشه ام خوب نیس چون حداقل مطالعه تو هرزمینه ...

من خودم اگه خدای نکرده تو زندگیم پیش بیاد خجالت میکشم جز دکتر واسه کس دیگه تعریف کنم.

بقیشم حق باشماست.ادم اطلاعات داشته باشه خوبه

من همین یه دونه ام!
1376
من داشتم مال یلدارو میخوندم شوهرم دید اومد دعوام کرد گفت دیگه نیا این سایت همش این چیزای بدو یاد هم ...

طفلی گرخیده🤣🤣

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

توجه بیشتر زن به خانواده پدری خود

بی توجهی زن به رابطه زناشوی

رفتار تحکّم آمیز زن با شوهر

تمرکز بیش از حد زن بر روی فرزندان و یا دوستان

سرزنش کردن مرد توسط زن

وقتی زن مانند یک مادر با همسرش رفتار می کند

زن بذر شک و تردید را در ابتدای رابطه می کارد

زنانی که به کار و مادیات بیشتر اهمیت می دهند

من یه جا کار میکردم زن اون طرف که براش کار میکردم انقد مهربون بود همیشه میومد واسه ما که اونجا کار م ...

منم اعتقاددارم مرد خوب مردیه که لونرفته

البته پنج درصدشون شاید خوب باشن ک استثناان ازترس ابرو یا بخاطر تربیت درستشون اینکارو نمیکنن

1387
منم اعتقاددارم مرد خوب مردیه که لونرفته البته پنج درصدشون شاید خوب باشن ک استثناان ازترس ابرو یا بخ ...

تربیت درستم نمیتونه در مقابل جامعه دووم بیاره

خدا خودش فرج صاحب الزمانمان رو زودتر حاصل کنه خیلی زندگی داره سخت میشه با این همه خیانت و چشم و همچش ...

اینستا و تلگ رام و...همه ی اینا بخدا نود درصد خیانتا ازیناس

دقت کردین هرکی تاپیک زده یامیگه تل شوهرمو هک کردم یااینستا

کاش این برنامه هانباشن من که نه خودم دارم نه همسرم .

من احساس میکنم بیشتر خیانتها توی دوران بارداری خانمها اتفاق میفته که مرد محرومه البته نه همه. وبعضی ها که اراده ضعیف دارن میرن به سمت  اینکار . همون بحث ش ه و ت که باید کنترل بشه و نمیشه

من داشتم مال یلدارو میخوندم شوهرم دید اومد دعوام کرد گفت دیگه نیا این سایت همش این چیزای بدو یاد هم ...

حق با شوهر شماس، تازه از کجا معلوم من درآوردی نباشن؟ اون موقع فقط ذهن ما مشغول میشه و بدبین میشیم

آموزش قانون جذب👈🏻💏💍💎🎁✈🏕💰💵💲
1331