1147
1254
عنوان

ایا این کار عاقلانس؟

103 بازدید | 12 پست

خانما من واسه عید یه کیف عسلی خریدم ولی دیگه هیچی نخریدم.امروز یه کفش دیدم سیصد وخرده ای آف خورده بود شده بود سیصد .مارک نیکولاس.تراخدا نگید اومدی پز بدی.کفش رنگ عسلی پیدا نکردم جون اسپرت پوشم.خوشم اومد خریدم.اینم بگم شوهرم راضی نبود میگفت گرونه.خلاصه الان میگم حیفه همش اینو بپوسم.از خواهرم پول قرض کنم برم یه ست کیف وکفش مشکی ارزونتر بخرم ؟بنظرم شوهرمم ناراحت بشه ها.میگه تو این گرونی چه خبرته.پول خاهرمو یه ماه دیگه پس میدم.دغدغم تو حلق ادیسون.خخخح

من مدیونم به کرمت آقا.حرم تو ارباب برام بهشته.

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

چرا از خواهرت قرض كني؟ 

از همسرت بخواه !

يا خودت پولاتو جمع كن بعدا بخر

ك همسرت نگه حالا واجب بود قرض كني بخري تو ك داشتي

اونجوري ميگـي پس انداز خودمه !

🧚‍♀️👠مَــن قـِرتي تــَريــن دُخـتـَرِشَــهـرَمـ👠🧚‍♀️🧲
1258
چرا از خواهرت قرض كني؟  از همسرت بخواه ! يا خودت پولاتو جمع كن بعدا بخر ك همسرت نگه حالا ...

بهش میگم پس انداز خودمه.خواهرمم از من گاهی میگیره خب

واقعا پول قرض میکنی ک کیف و کفش بخری؟؟؟  اون خریدت ک بیشتر از گلیمت پاتو دراز کردی بنظرم غیرعاق ...

واه.پامو بیشتر از گلیمم دراز نکردم خانم .شوهرم این ماه کاشت مو داره.گفت بذهر بعدا یا ترزونتر بخر.من از این خوشم اومده بود.آفم خورده بود خریدم دیگه

چه عجلیه حالا از کیفای قدیمت استفاده کن بعدا بخر دم دستی

آخه کیف دیگه ای ندارم.همشونو ریختم بیرون داغون بودن واقعا

1281
آخه کیف دیگه ای ندارم.همشونو ریختم بیرون داغون بودن واقعا

عزیزم از همون کیف عیدت نمیتونی استفاده کنی اخه خودم دوس ندارم بخاطر این چیزا از خانوادم پول قرض کنم احساس میکنم غرور همسرم میشکنه هرچندم نفهمه ک قرض گرفتم

اسمم نسیم هرچی زدم نشد نوشتم نسایم😐
واه.پامو بیشتر از گلیمم دراز نکردم خانم .شوهرم این ماه کاشت مو داره.گفت بذهر بعدا یا ترزونتر بخر.من ...

عزیزم وقتی میتونستی ارزونتر بخری ک از خواهرت قرض نکنی یعنی بیش از تواتایی ماالی خودت خریدی من باپول کیف و کفش مشکل ندارم تو دوباره خریدتم موردی نمیبینم ولی اینکه واسه خرید کفش از خواهرت پول قرض کنی  بتظرم درست نیست.