1428
1389
عنوان

مدل جدیده تو نی نی سایت؟

281 بازدید | 29 پست

تاپیکای خیانت در عرض چند ثانیه میترکن.فقط دو هفته نبودم.

چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه قدر تاپییییییییییک خیانتتتتتتتتتتتتت

در حال حاضر بزرگترین دغدغم اینه که اسممو حسنا بخونن نه حسنی.کاربری قبلی: دیوونه_دوست-داشتنی 

به خدا هرکی میترکونه خدا جد و ابادشو رحمت کنه به قران

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390
دیگ تو نبودی کنترل سایت از دست نی نی یارا خارج شده

صد بار بهشون گفتم .من فقط چند روز نیستم.حواستون باشه.

در حال حاضر بزرگترین دغدغم اینه که اسممو حسنا بخونن نه حسنی.کاربری قبلی: دیوونه_دوست-داشتنی 
1394

خوب میکنن.

تمام نینی سایت شده خیانت فلان‌ جاری، با فلان مرد.

فلان خواهر شوهر با فلان آرایشگر

فلان ذلیل مرده با فلان کوفت زهر ماری

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

بخدا خوبه بترکه دو ساعت پیش با وقاحت تاپیک زدن کمکش کنم جدا بشه 

یارو زن داره این خانم باهاش دوسته گفته به زور باهام عروسی کرده میخوام طلاقش بدم کمکش کنم طلاق بگیره

بی تو عباس رقیه رفت بر اسیری‌اش/ ضربه‌هایی بخورد بر دندان‌های شیری‌اش/ خیزران و سر زینب، سجاد و مریضی‌اش/ شام و رقاصه‌و تشت و صحبت کنیزی‌اش/عباس تا تو رفتی دشمنت نیرو گرفت/ یار زینب دست بر زانو گرفت/تا تو رفتی دست دشمن باز شد/ پای گلچین هم به گلشن باز شد/ تا تو رفتی چشم دشمن شور شد/ گفت سوغاتی ما هم جور شد/ عباس تا تو بودی خیمه‌ها آرام بود/ دشمنت در کربلا ناکام بود/ تا تو رفتی دشمنت شاداب شد/ تا تو رفتی تازیانه باب شد/ عباستا تو رفتی حرمله تحریک شد/ وقت ذبح کودکان نزدیک شد/ عباستا تو رفتی شاه دین بیچاره شد/ مادر اصغر دگر آواره شد/ تا تو رفتی عباس، حرمت زینب شکست/ خاک روی معجر زینب نشست/ تا تو رفتی خیمه بد اقبال شد/ دلبر تو راهی گودال شد/ تا تو رفتی ناله زد هل من معین/ خورد با صورت غریبانه زمین/ ناکسی چکمه به پا خنجر به دست/ آمد و برسینه‌ی مولا نشست/ تا تو رفتی پیرمرد هم شیر شد/ چون عصایش دست او شمشیر شد/ تا تو رفتی گوشها پاره شدند/ دختران بی‌کس و آواره شدند/ تا تو رفتی معجران غارت شدند/ کوفیان همه بی‌غیرت شدند/ تا تو رفتی کوچه سنگ باران شد/ سر به روی نیزه‌ها مهمان شد...               عباس           کوفیان چه شورو هیزند و همه بی‌چشم‌رو/ زینبت را ببرند بازارو کوچه، کو به کو......                       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه      شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله
خوب میکنن. تمام نینی سایت شده خیانت فلان‌ جاری، با فلان مرد. فلان خواهر شوهر با فلان آرایشگر ...

😂😂😂😂😂😂😂شادی تاحالا عصبی ندیده بودمت

برام ۲تا دونه صلوات میفرستی؟محتاجشونم
1387
وای .چرا؟    

بابا تا 💩شو در نیارن ول کن نیستن خدا نکنه یکی بگه شوهرم خیانت کرد همه یهویی شوهراشون شروع به خیانت میکنن😱😐

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
بابا تا 💩شو در نیارن ول کن نیستن خدا نکنه یکی بگه شوهرم خیانت کرد همه یهویی شوهراشون شروع به خیانت ...

1391