2737
2734

اول اين ك ت لگرام طلايي داشتم خود ب خود حذف شد...الان چ تلگرامي خوبه استفاده كنم؟    بعد اين ك اگہ خصوصي شماره بدم عضوم ميكني؟

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.تلگرام فیل تر  هست ...کاش گروه رو جای دیگه برپاکنید ...همه بتونیم استفاده کنیم از اطلاعات ...

عزيزم خودم خيلي بهش فكر كردم

ولي تنها جايي كه ميشه منسجم كار كرد و مطالبو با هشتك و پشت هم پيدا كرد تلگرامم

اخه جاهاي ديگه خيلي شلوغ پلوغ ميشه 

عزيزم خودم خيلي بهش فكر كردم ولي تنها جايي كه ميشه منسجم كار كرد و مطالبو با هشتك و پشت هم پيدا كرد ...

نمیخوام روی نظر خودم اصرار بی مورد بکنم...ولی اینطوری به هدف طور کامل نمیرسید...ارزش مطالب به اینه که استفاده بشه...و هرچقدر افراد بیشتری استفاده کنند و تغییر کنند به هدفتون نزدیک تر شدین و مطالب از نظر کمیت و کیفیت رشد بیشتری میکنند...تعداد افراد استفاده کننده از مطالب خیلی نقش مهمی دارند در تموم موارد..متاسفانه چون تل گرام فیل تر هست...تعداد کم تر میشه...لطفا یه بازبینی روی نرم افزار مورد استفاده بکنید...ضمن اینکه حتما نرم افزارهایی با امکانات مشابه وجود دارند ...ممنون از اینکه نظرات رو با صبر و حوصله میخونید و با محبت و احترام پاسخگو هستین...آرزوی بهترین ها رو براتون دارم.

2728
نمیخوام روی نظر خودم اصرار بی مورد بکنم...ولی اینطوری به هدف طور کامل نمیرسید...ارزش مطالب به اینه ک ...

من ويس داخل گروه ميذارم چون تايپ واقعا خيلي وقتمو ميگيره

تازگي به فكر اين افتادم كه ويس هامو تايپ كنم ولي خيلي طول ميكشه احتمالا تا كامل عملي بشه 

اگر تايپ كنم در قالب سايت احتمالا تو نت ميذارم

حتما اينجا خير ميدم ان شالله

2738