1428
1363

اينا گوشه ي كمي از تغييراتي بود كه دوستان گروه نظم و برنامه ريزي ديروز تو گروه اعلام كردن

تو هم اگه ميخواي زندگيت عوض بشه به دست خودت

بيا

دوره اعتماد به نفس هم تازه شروع شده تشريف بياريد

https://t.me/joinchat/B26oMk2xNdELzn1BmL5MpQ

الحمدلله

مادر بزرگ دوستم تو عروسیش بغل گوشش بهش توصیه کرده که هیچوقت تعریف هیچ زنی رو جلو شوهرت نکن چون باعث میشه که شوهرت به زنهای اطرافش دقت کنه و عادتش بشه.بهش یاد داده بود که هیچوقت نون و تخم مرغ تو خونتون تموم نشه چون شبی نصف شبی کسی بیاد خونتون انتظار چلو کباب نداره  حداقل یه نیمرو میزاری جلوش.جایی نباش که ورنخیزی حرفی نزن که ورنتیزی(یعنی مراقب نشست و برخاستت باش).اگه شوهرت دوستت داشته باشه خیالت راحت اما اگه دنیا دوستت داشته باشه شوهرت دشمنت باشه فایده نداره.همیشه پوستو بشکاف پولتو بزار توش یعنی همیشه پس انداز مخفی داشته باش.میگفت تعریف دونفرو پیش بقیه نکن یکی بچه یکی شوهرزود چشم میخورن.میگفت یه روز به این  میرسی که  اول وآخرفقط شوهرت میمونه برات نه بچت نه پدرو مادرت،پس همیشه هوای شوهرتو داشته باش

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1401
1394
1418
تو پست اول لينك هست تشريف بياريد

سلام.تلگرام فیل تر  هست ...کاش گروه رو جای دیگه برپاکنید ...همه بتونیم استفاده کنیم از اطلاعات و تجربیات مفیدتون

خدایا کمک کن تا دیرتر برنجم,زودتر ببخشم,کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم
سلام.تلگرام فیل تر  هست ...کاش گروه رو جای دیگه برپاکنید ...همه بتونیم استفاده کنیم از اطلاعات ...

عزيزم خودم خيلي بهش فكر كردم

ولي تنها جايي كه ميشه منسجم كار كرد و مطالبو با هشتك و پشت هم پيدا كرد تلگرامم

اخه جاهاي ديگه خيلي شلوغ پلوغ ميشه 

عزيزم خودم خيلي بهش فكر كردم ولي تنها جايي كه ميشه منسجم كار كرد و مطالبو با هشتك و پشت هم پيدا كرد ...

نمیخوام روی نظر خودم اصرار بی مورد بکنم...ولی اینطوری به هدف طور کامل نمیرسید...ارزش مطالب به اینه که استفاده بشه...و هرچقدر افراد بیشتری استفاده کنند و تغییر کنند به هدفتون نزدیک تر شدین و مطالب از نظر کمیت و کیفیت رشد بیشتری میکنند...تعداد افراد استفاده کننده از مطالب خیلی نقش مهمی دارند در تموم موارد..متاسفانه چون تل گرام فیل تر هست...تعداد کم تر میشه...لطفا یه بازبینی روی نرم افزار مورد استفاده بکنید...ضمن اینکه حتما نرم افزارهایی با امکانات مشابه وجود دارند ...ممنون از اینکه نظرات رو با صبر و حوصله میخونید و با محبت و احترام پاسخگو هستین...آرزوی بهترین ها رو براتون دارم.

خدایا کمک کن تا دیرتر برنجم,زودتر ببخشم,کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم
نمیخوام روی نظر خودم اصرار بی مورد بکنم...ولی اینطوری به هدف طور کامل نمیرسید...ارزش مطالب به اینه ک ...

من ويس داخل گروه ميذارم چون تايپ واقعا خيلي وقتمو ميگيره

تازگي به فكر اين افتادم كه ويس هامو تايپ كنم ولي خيلي طول ميكشه احتمالا تا كامل عملي بشه 

اگر تايپ كنم در قالب سايت احتمالا تو نت ميذارم

حتما اينجا خير ميدم ان شالله

1391