2726
عنوان

خانمهای باردار کمککککککک

153 بازدید | 14 پست

خانمها من هفته 9هستم وامروز متوجه شدم سینه هام سفتیشو ازدست داده حالت تهوع ام هم کمتر شده هیچ درد یا لکه بینی هم ندارم اینا طبیعیه یا باید نگران ایست قلبی جنین باشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدایی نکردههه اگر ایست کرده باش ک اینقدر زود علائم نشون نمیده چیزی نیست  نگران نباش

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

به همه باید بگم حرص نخور؟ بابا این بچه ۹ ماه میخواد هر روز یه کاری بکنه اون تو، هر روز میخوای انقدر حرص بخوری؟؟ بد به دلت راه نده کیف این روزا رو بکن، بسپارش دست خدا و حرص نخور 😐

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤

من که کلا علائم نداشتم چی

برو کیف کن که حالت خوبه و از بارداریت لذت ببر

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

خانما منم ماه اول بارداریم.ولی هیچ علائمی ندارم..خطرناکه؟سر بارداری اولم داشتم

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
واا دیونه ایست قلبی چیه..برو سونو صدای قلب جنینو بشنون نگرانی ...من اواخر بارداری سینه هام شل شد و ...

تو هفته 8شنیدم همه چیش خوب بود حالام منتظرم هفته12برم سونو سلامت و غلبارگری

واقعا از همتون ممنونم          

سلام عشقم خوبی جنسیت نی نی تون مشخص شد بمن خبر بدین لطفا مرسییی

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2706