2703
2553

اون چند نفری ک گفتن خوششون نمیاد!!

ب چه علت؟ چ چیزی ازم دیدین ک خوشتون نمیاد؟؟ بیاین دلیل بیارین ببینم .برام سوال پیش اومد

و اونایی ک گفتن باهاشون تبادل نداشتم...پس من با اینایی ک تبادل میکنم کیا هستن😨😱😱 روحن؟؟ همه گفتن دیدیمت ولی تبادل نداشتیم خو من پس با کیا تبادل میکنم😱😱 نکنی جنی شدم؟؟ 

اونایی هم ک منو ندیدن باز برام عجییییبه

مگ میشه کسی ک از 24 ساعت 25 ساعت تو سایته نبینین اصلا؟؟؟

کلا کشکی نظر میدین دیگه؟؟؟؟😅😅😂😂

ایولااااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

من ازت خوشم میاد یکی دوبار تو بحثا باهات هم عقیده نبودم ولی در کمال ادب جوابمو دادی 

از همه مهمتر هنرتو تحسین میکنم 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2706