1265
1273

اون چند نفری ک گفتن خوششون نمیاد!!

ب چه علت؟ چ چیزی ازم دیدین ک خوشتون نمیاد؟؟ بیاین دلیل بیارین ببینم .برام سوال پیش اومد

و اونایی ک گفتن باهاشون تبادل نداشتم...پس من با اینایی ک تبادل میکنم کیا هستن😨😱😱 روحن؟؟ همه گفتن دیدیمت ولی تبادل نداشتیم خو من پس با کیا تبادل میکنم😱😱 نکنی جنی شدم؟؟ 

اونایی هم ک منو ندیدن باز برام عجییییبه

مگ میشه کسی ک از 24 ساعت 25 ساعت تو سایته نبینین اصلا؟؟؟

کلا کشکی نظر میدین دیگه؟؟؟؟😅😅😂😂

ایولااااا

تصور کن👇                                                                                                                                                                                موقع امپول زدن عطسه کنی :|

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

مجازی رو تا این حد جدی نگیر 🤨

هنوز تازه است هنوز نزدیک است اولین نگاهت اولین گریه هایت که نوید آمدنت را میداد❤چقدر فصل ها بعد از آمدنت قشنگ تر شدند از وقتی که تو آمدی و جانمان شدی❤همه ی فصل ها بهار است و با هر لبخندت هزاران گل از وجودت شکوفه میزند  و بهار در خانه ی ما همیشگیست نیلای نازم دختر مهر و ماهم  
1258
8

عع من نرسیدم ب نظرسنجی

اماا

حسم بهت مثبته

میدوستمت💚

نی نی سایتی عزیز بیا ی چیزی در گوشت بگم 💚👇                  سخن مثل دامن دختراس هر چقد کوتاه تر باشه تاثیرگذاری و توجه به آن بیشتره پس کوتاه کامنت بزار ای هم وطن ای مسلمون ای عزیز دل خواهر ما اگه حوصله‌ی خوندن نوشته‌ی طولانی داشتیم اینجا پلاس نبودیم  میرفتیم مدرک میگرفتیم خیر سرمون  
اوووو ولکن بابا حوصله داری

😅😅😅 بیکاریه خووهر بیکارییییی

تصور کن👇                                                                                                                                                                                موقع امپول زدن عطسه کنی :|

من ازت خوشم میاد یکی دوبار تو بحثا باهات هم عقیده نبودم ولی در کمال ادب جوابمو دادی 

از همه مهمتر هنرتو تحسین میکنم 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
1226
چه نظرسنجی باحالی زدی منم الان میزنم😁😁

😅😅😅😅 برو برو فقط اگ بد نظر دادن ناراحت نشو😅😅😅

1241