2726
عنوان

شیرخشک

70 بازدید | 13 پست

سلام دختر ۶ماهه دارم فقط یک هفته اول بعداز تولد شیرخشک خورد بعد که شیرخودم و خورد دیگه اصلا شیرخشک نخورد بعد ۹ماهگی می‌خوام مهد بذارم چه شیرخشکی بدم که بخوره ودوس داشته باشه می‌خوام امتحان کنم لطفاً راهنماییم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من زایمان کردم درد داشتم نمیتونستم شیربدم،شیر خشکم نگرفته بودم،فقط شیشه خالی همرام بود😁 خود بیمارستان شیر گیگوز داشت بهش دادن،بعدا ک بردمش دکتر گفت یا گیگوز یا اپتامیل،غرمولش به هم شبیه ولی اپتامیل خوش طعم تره،نانم اصلا نگیر یبوست میاره

خواهرم میدادراستش وزن دهی معمولی .ولی بچه خواهرم مشکل یالا آوردن ودل پیچه داشت این شیربهش میساخت.چون ...

من سوپرامیل میدادم وزن دهیش زیاد خوب نبود الان نان گرفتم بنطرتون نان خوبه وزن دهیش؟

بعد9ماهگی😱😱 استادروانشناسیمون میگه تاقبل سه سالگی بچه تونومهدنذارین! 

بله خودم هم این و میدونم ولی شرایط هرکس متفاوت هست ضمن اینکه بچه های که زودتر مهد برن خیلی اجتماعی تر از بچه های هستن که تو خونه پیش پرستار یا مادربزرگشون بزرگ میشن ،من پسرم بعداز سه سال و نیم مهد رفت و تا قبل از اون پرستار داشت