2726
نمیدونم چیکار کنم ...میترسم ارزشم بیاد پایین..هرچند با اینکار شوهرم دیگه منو میپرسته

ارزشت نمیاد پایین اتفاقا پیش شوهرت که خیلیییی ارزشت میره بالا.بخصوص اگه همینطور صادقانه باهاش حرف بزنی و بگی تصمیمت چیه.

موقع ورود ب خونشون حتما كنار شوهرت باش نه زودتر برو نه ديرتر شانه ب شانه هم 

خيلي احساساتي هم نشو ولي خب احترام هم بذار چون شوهرت حواسش هست بهت

ديگه وقتي داري ميري بي محلي موضوعيت نداره

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همیشه گذشت میکنم اما میدونی چی بهم میگن؟؟؟؟ دورو 😒 خانواده شوهر هیچوقت به اشتباهش اعتراف نمیکنه ...

افرین یا مثلا فکر میکنم نکنه الان که تعریفمو میکنه خودش و دختراش مسخرم کنن

نمیتونم خوب باشم دست خودم نیست خیلی عصبیم..اگه به کسی حرف بزنه زود به خودم میگیرم و عصبی میشم..به جا ...

خیلییی بده اینطوری چراظرفیت خودتو میاری پاین 

داریم ازاین ادما دوروبرمون خیلی اخلاق بدیه سعی کن اصلاح کنی

2728
نمیتونم خوب باشم دست خودم نیست خیلی عصبیم..اگه به کسی حرف بزنه زود به خودم میگیرم و عصبی میشم..به جا ...

عزیزم تمرین های کنترل خشم رو انجام بده.منم توی عقد اینطوری بودم البته حرفا رو بیخودی به خودم نمیگرفتماااا دقیقا یه حرف بدی میزدن و من قاطی میکردم.اما با تمرینا یکم بهتر شدم.

خیلی سادس اگه توی جمعی عصبی شدی برای چند دیقه محیطو ترک کن و اب بخور یا اب بزن به دست و صورتت.

اگرم خواستی حرفی بزنی سریع برو یه چیزی بخور تند تند مثلا سیب گاز بزن که دهنت مشغول باشه.اینو یه مشاور بهم گفت باور کن تا یه مدت شوهرم هی سیب میخرید میگفت بخور عزیزم😂😂😂😂

موقع ورود ب خونشون حتما كنار شوهرت باش نه زودتر برو نه ديرتر شانه ب شانه هم  خيلي احساساتي هم ...

کنار شوهرم میرم تو میشینیم چایی خوریم میریم خونه خودمون ...نمیخوام معذرت خواهی کنم ولی خوب رفتار میکنم

منم چند شب پیش رفتم بعد از یکماه بحث خیلی استرس داشتم فقط به خاطر شوهرم رفتم

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞
کنار شوهرم میرم تو میشینیم چایی خوریم میریم خونه خودمون ...نمیخوام معذرت خواهی کنم ولی خوب رفتار میک ...

همون رفتنت نشانه معذرت خاهي و رفع كدورت هست حالا هر چي ك بوده

ولي خب خيلي فضا سنگين نباشه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2706