1265
1292

با وجود اینکه رفتارم بده و خودم میدونم به سختی تصمیم گرفتم که دیگه خوب باشم با مادرشوهر و کلا خانواده شوهرم ....امشب قراره بهد یه ماه مادرشوهرمو ببینم خیلی استرس دارم ..ازتون میخوام تاپیکو بخونید و شمام نظراتتونو بگید

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291
1323
با لبخند باهاش روبرو شد و با همون لبخند باهاش روبوسی احوالپرسی کن خیلی آروم باش و کلا اگر حرفی هم ا ...

نمیدونم چیکار کنم ...میترسم ارزشم بیاد پایین..هرچند با اینکار شوهرم دیگه منو میپرسته

بنظر من اگه میگی اشکال از تو بوده یه بار بدون اینکه حتی شوهرت بدونه یه گل براش بگیرببر و بعلش کن و روبوسی کن تا بفهمه از این به بعد نمیخوای کینه ای باشه بینتون.اگرم چیزی گفت ناراحت نشو و بدون که بخاطر اشتباه گذشته ی خودته و باید بهش فرصت بدی تا همه چیز اوکی بشه

منم همیشه گذشت میکنم اما میدونی چی بهم میگن؟؟؟؟ دورو 😒 خانواده شوهر هیچوقت به اشتباهش اعتراف نمیکنه و گذشت تو رو هم به پای یا شکست یا دورویی تو میزاره

ولی بااینحال تو بخاطر خدا ببخش و مهربون باش

خداوندا مرا آن ده که مرا آن به ، در دنیا مرا یاد تو بس ، و در عقبی مرا دیدار تو بس
وا عزيزم شوهرت خوبه مادر شوهرتم كه گفتي خوبه و اگه شما متلك نگي چيزي نميگه خب شمام خوب رفتار كن ديگه

نمیتونم خوب باشم دست خودم نیست خیلی عصبیم..اگه به کسی حرف بزنه زود به خودم میگیرم و عصبی میشم..به جای اینکه خوشحال باشم که پولدارن بیشتر حسودم

1264
نمیدونم چیکار کنم ...میترسم ارزشم بیاد پایین..هرچند با اینکار شوهرم دیگه منو میپرسته

ارزشت نمیاد پایین اتفاقا پیش شوهرت که خیلیییی ارزشت میره بالا.بخصوص اگه همینطور صادقانه باهاش حرف بزنی و بگی تصمیمت چیه.

موقع ورود ب خونشون حتما كنار شوهرت باش نه زودتر برو نه ديرتر شانه ب شانه هم 

خيلي احساساتي هم نشو ولي خب احترام هم بذار چون شوهرت حواسش هست بهت

ديگه وقتي داري ميري بي محلي موضوعيت نداره

دنيات برا خودتو بنده هات ك دوسشون داري! زودتر تمومش كن برم
منم همیشه گذشت میکنم اما میدونی چی بهم میگن؟؟؟؟ دورو 😒 خانواده شوهر هیچوقت به اشتباهش اعتراف نمیکنه ...

افرین یا مثلا فکر میکنم نکنه الان که تعریفمو میکنه خودش و دختراش مسخرم کنن

نمیتونم خوب باشم دست خودم نیست خیلی عصبیم..اگه به کسی حرف بزنه زود به خودم میگیرم و عصبی میشم..به جا ...

خیلییی بده اینطوری چراظرفیت خودتو میاری پاین 

داریم ازاین ادما دوروبرمون خیلی اخلاق بدیه سعی کن اصلاح کنی

1280