1265
1273

پسرم ٥ و نيم ماهش هست و الان ١/٥ ماهه تو بيداري شير نميخوره اصلا تو خوابم اونم خوابش ميبره مجبورم بدوشم تو شيشه بهش بدم 

خيلي نگرانم سينم و ديگه هيچ وقت نگيره

ریفلاکس داره

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1258

پسر منم اینجوری بود خون ب جیگرم کرد 

تنها راهش اینه خوابیدم بهش شیر نده مثل من دلت بسوزه بدی نده تا گشنه میشه مجبور میشه میخوره

یکبار از زنی موفق خواستم تا راز خود را با من در میان بگذارد. لبخندی زد و گفت:موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم،سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند.آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای:اهدافمرویاهایمایده هایم وسرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد.هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.
پسر منم اینجوری بود خون ب جیگرم کرد  تنها راهش اینه خوابیدم بهش شیر نده مثل من دلت بسوزه بدی ن ...

آخی نه گشنه میمونه تفلی

مادل هرکیو شکستیم فرداش دهنمون سرویس شد.هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم دنیا شد وفهمیدیم زمین پاره خطیست که درمافرومیرود 
آخی نه گشنه میمونه تفلی

امضات 😐😑👍👍👍👍👍👍دقیقاااا همینه ها

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللّهمصل علــيمحمّـــدو آل محمّـــد   خدایا خودت مواظب نی نیمون باش و صحیح و سالم بهمون برسونش❤❤
8
امضات 😐😑👍👍👍👍👍👍دقیقاااا همینه ها

بله دقیقااااااااااااا

مادل هرکیو شکستیم فرداش دهنمون سرویس شد.هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم دنیا شد وفهمیدیم زمین پاره خطیست که درمافرومیرود