2726

مهربونا ممنونم ازتون😚

گر درمشکلی سخت گرفتار شدی بخوان این ایه  70مرتبه بگویا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی  (بسیار مجرب است، تجربه شده است)برای حاجت دل منم صلوات بفرستید وبادل مهربونتون بگید انشالله😔
الهی ک حاجت رواشی بحق مادرم اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم

عزیزمی..فدای دعای مادرت بشم خیلی ب دلم نشست😢

خداپدرتون رو بیامرزه...براشون فاتحه میخونم🌹

گر درمشکلی سخت گرفتار شدی بخوان این ایه  70مرتبه بگویا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی  (بسیار مجرب است، تجربه شده است)برای حاجت دل منم صلوات بفرستید وبادل مهربونتون بگید انشالله😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شماهم براخونه دارشدن مادعاکن عزیزم😢💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚 الهم صلی الا محمدوآل محمد💚💚💚💜💜💜💜 ...

الهی ک ب حق 5تن تواین سال خونه دار بشید...خدا کمک هممون باشه..الهی امین

من ب دعاهاتون ایمان دارم😌

هر روز آیه شریفه 29 سوره مومنون جهت خانه دار شدن بخوانید که بسیار مفید است  

وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ

و بگو پروردگارا مرا در جايى پربركت فرود آور [كه] تو نيكترين مهمان ‏نوازانى

من این آیه☝ و چهل روز بعداز نماز صبح خوندم خداروشکر خونه خریدم.برا روزهاییکه عذرشرعی داریدهم صبح بدون اینکه با کسی صحبت کنید بخوانید . 

امیدوارم همگی حاجت روا باشید.

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

انشالله که به زودی صاحب خونه بشی عزیزم

شما هم دعا کن زودی مامان بشم طاقت انتظار ندارم 

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻
عزیزمی..فدای دعای مادرت بشم خیلی ب دلم نشست😢 خداپدرتون رو بیامرزه...براشون فاتحه میخونم🌹

خیلی ممنونم، التماس دعا دارم❤

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم انشالله که به زودی صاحب خونه بشی عزیزم شما هم دعا کن زودی م ...

الهی ب حق 14معصوم تواین سال بارداربشی وعید نی نی خوشگلت رو بغل بگیری🙏الهی امین

اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم  .    دعا هم كردم....لطفا شما هم متقابل برا درمان بيماريم دعا كن...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
هر روز آیه شریفه 29 سوره مومنون جهت خانه دار شدن بخوانید که بسیار مفید است   وَقُلْ رَبِّ أ ...

ممنونم عزیزم انشالله شمام حاجت روابشی💕😘

اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم  .    دعا هم كردم....لطفا شما هم متقابل برا د ...

الهی ک خانم حضرت رقیه شفای شما عزیزدلم رو بده الهی امین🙏

الهی ک خانم حضرت رقیه شفای شما عزیزدلم رو بده الهی امین🙏

الهي امين....ممنونتم.  

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

إن شاء الله به زودی زود خونه دار شی 

چند روز دیگه موعدمه دعا کنید پری نشم و باردار باشم

رویا رو دوس دارم من تو رویاهام فرزندی دارم که بغلش میکنم بوسش میکنم بوش میکنم وقتی گریه میکنه نازش میکنم دلم برای خنده هاش غنج میره وقتی میام خونه تنها نیستم باهاش حرف میزنم وقتی باباش میاد با دیدن شیطونی هاش ذوق میکنه باهم میریم مهمونی .عید دیدنی .من دیگه منزوی نیستم افسرده نیستم هیچکسی دلش برام نمیسوزه هیچکسی فک نمیکنه بچه اش رو چشم زدم . از جمع ها و ادم ها بدم نمیاد .کاش رویاهام واقعی بود اما وقتی رویا پردازیم تموم میشه منم و اتاقی که برات اماده کردم اما تو نیومدی من لیاقت مادرشدن رو نداشتم...
2706