1507
1411
عنوان

انتخاب اسم واسه دخترم

346 بازدید | 48 پست

کدوم یکی قشنگتره؟ اگه خود تونم اسم خوبی می‌شناسید معرفی کنید. 

تعداد رای : 33
نظرسنجی
پگاه
7
21%
پری ماه
5
15%
ملکا
7
21%
الا
14
42%
خوشا صبری که پایانش تو باشی   
عزیزم من هیچکدومو نپسندیدم..البته نظرا متفاوته

اگه اسم خوبی می شناسید بهم معرفی کنید بخدا بیچاره شدم انقد دنبال اسم گشتم

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

مَلِکا خیلی قشنگه😍

من زنی ۲۱ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و منمادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم💪😎
1475

اسم دختر من سِودا 

نی نی تو راهی هم یا سِلین یا سام😆

من زنی ۲۱ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و منمادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم💪😎
1485

بنظرم بگردی اسمهای خوش اوا تر و بهتری هم پیدا میکنی 

نیلا    آوینا     وانیا   بهار    و...

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
1476
بنظرم بگردی اسمهای خوش اوا تر و بهتری هم پیدا میکنی  نیلا    آوینا   &nbs ...

بهار تو خونواده زیاد هست نمیخوام تکراری بشه اسمش از اسامی که اول و آخرشان آ هست هم زیاد داریم کلا اسم با الف نمیخوام

ملکا

حسنی (حسنا)

یسنا

سنا

ثنا

هلما

تیکا

نیکا

سانیا

تینا

من خودم این اسامی رو دوست دارم ... ولی چون ما عرب زبانیم بد تلفظ شون میکنن ، موندم چه اسمی انتخاب میکنم.

البته ثنا اسم خواهرزادمه ، که خودم انتخابش کردم.

زایمان راحتی داشته باشی.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
1508