2733
2734
وای چه قد کدبانو ......من کیک بلد نیستم درست کنم شما این همه چیز.......وای افسرده شدم

ممنون. خب من امتحان کردم تا دستم اومد. مثلا قالب کیک را باید حتما بذار کف ظرف که فاصله زیاد باشه با اون قسمت اصلی هواپز که توی دربشه. 

مثلا یبار من خواستم براوتی درست کنم قالب را گذاشتم روی یکی از پایه های فلزیش .فاصله اش با درب کم شد.اونم چون هواپزه با جریان هوا کار میکنه مثل پنکه سریع. خیلی نزدیک به کیک. اومدم دیدم کیک از وسط گود شده از بغلا اودمده بالا.گودال شده بود به جا اینکه مثل تپه بیاد بالا.چون جریان هوا خیلی زیاد بود. 

یا مثلا سبزی را باید بذاری روی سینی فلزی پایه کوتاه.اگه سبزی را بذاری کفش دیرتر خشک میشه آب جمع میشه.ممکنه بعضیاش بسوزه.

باید خودت امتحان کنی دستت بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری عزیز در چه دمايي? و این که برا کیک تو قالب ریختی و گذاشتی ? قالب سیلیکونی میشه داخلش گذاشت?

من قالب کیک دارم فلری ها 

خیلی هم عالی در اومد

همینطور پیتزاهم عالی بود

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم