1428
1389

قالب سیلیکونی حتما باید برای کیک باشه یعنی برای دمای بالا .بعدش هم اول باید قالب را بذاری ته هواپز بعد مواد را بریزی توش . چون اگه قالب  را با مواد کیک بخوای باهم بذاری نمیشه.خیلی سخته

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

سیلیکونی که مث پلاستیکی هست اما ژله ای هست و نسوز....وقتی خریدم گفت تو فر میشه استفاده کرد

اها اون قالب ژله ها نمیدونم والا اگه گفته فرمیشه پس شاید نسوزه امتحان نکردم

خداوندا مرا آن ده که مرا آن به ، در دنیا مرا یاد تو بس ، و در عقبی مرا دیدار تو بس
1390

بعضی هواپزا بین درب و بین ظرف یه تیکه بلند دارن فلزی. که حجم را چند برابر میکنه و فاصله درب و ته ظرف بیشتر میشه .فکر کنم اونا خوبن چون باعث میشه غذا کاملا مغز پخت بشه به خاطر زمان پخت بیشتر میشه. مال من این تیکه را نداره.به خاطر همین زودتر بیرون غذا میپزه.

من برای نون گرم کردن و کیک و بورک و نون شیرمال و مرغ سوخاری و سبزی خشک کردن ازش استفاده میکنم. کیک گوشت هم پختم توش

بعضی هواپزا بیم درب و بین ظرف به تیکه بلند دارن فلزی. که حجم را چند برابر میکنه و فاصله درب و ته ظرف ...

وای چه قد کدبانو ......من کیک بلد نیستم درست کنم شما این همه چیز.......وای افسرده شدم

1376
وای چه قد کدبانو ......من کیک بلد نیستم درست کنم شما این همه چیز.......وای افسرده شدم

ممنون. خب من امتحان کردم تا دستم اومد. مثلا قالب کیک را باید حتما بذار کف ظرف که فاصله زیاد باشه با اون قسمت اصلی هواپز که توی دربشه. 

مثلا یبار من خواستم براوتی درست کنم قالب را گذاشتم روی یکی از پایه های فلزیش .فاصله اش با درب کم شد.اونم چون هواپزه با جریان هوا کار میکنه مثل پنکه سریع. خیلی نزدیک به کیک. اومدم دیدم کیک از وسط گود شده از بغلا اودمده بالا.گودال شده بود به جا اینکه مثل تپه بیاد بالا.چون جریان هوا خیلی زیاد بود. 

یا مثلا سبزی را باید بذاری روی سینی فلزی پایه کوتاه.اگه سبزی را بذاری کفش دیرتر خشک میشه آب جمع میشه.ممکنه بعضیاش بسوزه.

باید خودت امتحان کنی دستت بیاد

چجوری عزیز در چه دمايي? و این که برا کیک تو قالب ریختی و گذاشتی ? قالب سیلیکونی میشه داخلش گذاشت?

من قالب کیک دارم فلری ها 

خیلی هم عالی در اومد

همینطور پیتزاهم عالی بود

من بیست و یک سالمه و مادر دوتا فرشته هستم😄پسرم هفت ماهشه و دخترم دوسال و هشت ماه.😄 🍒البالوهای🍒 من عاشقتونم😄 ممنون خدا جون😄