1147
1273

هواپزها مارکشون و قدرتشون باهم فرق داره پس نمیشه دمایی که دیکران میگن برای شما هم باشه باید خودت حواست باشه کم و زیاد کنی تا دما و دقیقه دستت بیاد

خداوندا مرا آن ده که مرا آن به ، در دنیا مرا یاد تو بس ، و در عقبی مرا دیدار تو بس

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

مرغ کامل اول باید بزاری قابلمه خوب آبپز بشه بعد برای گریل کردن بزاری هواپز

خداوندا مرا آن ده که مرا آن به ، در دنیا مرا یاد تو بس ، و در عقبی مرا دیدار تو بس
1258

هم کیک هم پیتزا

درست کردم خیلی هم عالیه

من بیست و یک سالمه و مادر دوتا فرشته هستم😄پسرم هفت ماهشه و دخترم دوسال و هشت ماه.😄 🍒البالوهای🍒 من عاشقتونم😄 ممنون خدا جون😄

ماهی توش عالی میشه حسابی خشک میشه آب لمبو نیست

برای جوجه هم خوبه من میزنم سیخ چوبی تو فریزر نگه میدارم راحت میزارم توش از ماکروفر بهتر میشه 

برای بخار پز کردن ذرت و بروکلی وهویچ هم استفاده کردم خیلی خوبه

کلاً برای رژیمی ها خوب جواب میده

خدایا ممنون که منو دیدی و دستامو که به سمتت گرفته بودم رها نکردی🙏🏻🙏🏻🙏🏻   
1281
کیک میشه خمیر نمیشه توش شما تاحالا کیک درست کردید داخلش

بله همیشه درست میکنم اما قالب کیک دارم بعد از پخت خلال دندون میزنم داخلش ببینم پخته یانه اگه آماده نباشه دوباره روشنش میکنم

قالب سیلیکونی میشه بزارم داخلش?

سیلیکونی چیه؟؟من همین قالب معمولی ها که تفلونم نیست میزارم چینی هم نمیشکنه داخلش واسه کیک فنجونی

1264
تو قالب جداگانه?

این پیرکس نشکن ها بزاری قالب داری یا چینی حتی روحی هم میشه بزاری

سیلیکونی چیه؟؟من همین قالب معمولی ها که تفلونم نیست میزارم چینی هم نمیشکنه داخلش واسه کیک فنجونی

سیلیکونی که مث پلاستیکی هست اما ژله ای هست و نسوز....وقتی خریدم گفت تو فر میشه استفاده کرد

1220