1619
1605

همون سبزه؟من دارم در حد کم نرم میکنه. اما موهارو افتضاح میکنه انگار نوشابه ریختی رو موهات

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
جانسون قیمتش چنده 

نمیدونم عزیزم کسی بهم داد، ولی فکر کنم ۱۰، ۱۵ تومن بود. من فیروز چون ایرانیه و میخوام حمایت کنم میخرم ولی اگر میخوای موهات خیلی نرم و خوب بشه من جانسون رو هم از بوش راضی تر بودم هم از نتیجش.

علی کوچولوی مامان 🤗❤ همسرم تاج سرم 😁👫

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

۳ پارسال گذاشتم فقط یک هفته تیره بود بعد دوباره کم رنگ شد😥 دکلره خیلی دردسر داره

من موهام عین موهای تو بود دوبار ان۳و ۴گذاشتم دوباره روشن شد 

آخرسر رفتم پرکلاغی گذاشتم یه ماه بعدش قشنگ رنگش باز شد الان رنگ اول موهام شده

الهم صل علی محمد و آل محمد♥️یا امام رضا  یا امام حسین خودتون دوتاشونو با معجزه بهم دادین، خودتون دیدید که چقد گریه کردم چقد زجه زدم توی تنهایی هام اما امیدمو از دست ندادم، یا امام رضا یا امام حسین بازم قسمتون میدم به جوادت به علی اصغرت که این دوتا رو هم زیر سایتون نگهشون دارین،الانم دارم با گریه مینویسم چون خیلی ناامیدم این دو ماه و نیم تا تموم بشه، دوتاشون نذر امام حسین و امام رضا کردم، خادم مشهد و کربلاشون میکنم 😔 فقط نگهشون دار یا امام حسین یا امام رضا،قسمتون میدم به دو دست بریده ی ابوالفضلت😔 
1613
آخه پرکلاغی دیگه نمیشه روش رنگ گذاشت که

تا ۷،۸ماه نمیشه

اما برای من دو سه ماهه رنگش باز شد اما دیگه نزاشتم رنگ میخام موهام تقویت بشه

الهم صل علی محمد و آل محمد♥️یا امام رضا  یا امام حسین خودتون دوتاشونو با معجزه بهم دادین، خودتون دیدید که چقد گریه کردم چقد زجه زدم توی تنهایی هام اما امیدمو از دست ندادم، یا امام رضا یا امام حسین بازم قسمتون میدم به جوادت به علی اصغرت که این دوتا رو هم زیر سایتون نگهشون دارین،الانم دارم با گریه مینویسم چون خیلی ناامیدم این دو ماه و نیم تا تموم بشه، دوتاشون نذر امام حسین و امام رضا کردم، خادم مشهد و کربلاشون میکنم 😔 فقط نگهشون دار یا امام حسین یا امام رضا،قسمتون میدم به دو دست بریده ی ابوالفضلت😔 
1614