2726
عنوان

امروز رفتم خونه رو از مستاجر تحویل گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 3749 بازدید | 89 پست
موقع تحویل کلی بهش گفتم تمیز نگهداری کن خداشاهده از صبح قلبم تیر میکشه خونه خودم هنوز یکی از اون وس ...

درکت میکنم کاملا حق داری

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا شاهده ما مستاجر بودیم هر هفته کل خونه رو میسابیدیم، ی میخ به دیوار نزدیم، شوهرم هر روز میگفت خون ...

ما میخاستیم تمدید کنیم کنیم صاحبخونمون اومد خونمون تمام کابینتهامو باز کرد چک کرد تمام کشوهای اتاق کمدهامو باز کرد نگاه کرد.من اصلا هنگ کرده بودم مرتیکه آشغال

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
2728
نه خاک با کثیف فرق داره ببخشید انگار یه یال ر ی د ه بودن اما سرویس رنگ مواد شوینده ندیده بود

آره بخدا دوست همسر من خونه نوساز اجاره کردن اونروز رفتم سروییشو دیدم تا چندروز اعصابم خورد بود روشویش کابینت دار بود کلا روش لکه آب بود رو آینه از این با کلاسا کلا لکه اصلا یه وضعی تو پنج ماه همشم ادعاش میشه من خیلی تمیزم نمیدونم بعضیا سرویس بهداشتیو جزو خونه حساب نمیارن

بخدا ماهم مستاجريم اين خونه جديد ك اومديم همه چيش نو بود دسشوييش جاي رول دستمال نداشت شوهرم گفت بز ...

مستاجر خوب   

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
بخدا ماهم مستاجريم اين خونه جديد ك اومديم همه چيش نو بود دسشوييش جاي رول دستمال نداشت شوهرم گفت بز ...

انشالا صاحبخونه بشي

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

منم مستاجرم تازه هروسم بودم شوهرم نزاشت ب دیوار میخ بزنیم تابلو بزنبم فقط جای ساعت

شب ب شب میایم خونه فقط.. نه مهمونی ن چیزی ... عید همه دیوارا شستیم هر جا خراب بشه سریع درست میکنیم اما طبقه بالایی پسر صاب خونس خیلی سر و صدا داره

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
ما میخاستیم تمدید کنیم کنیم صاحبخونمون اومد خونمون تمام کابینتهامو باز کرد چک کرد تمام کشوهای اتاق ک ...

حق داره نارحت نباش عزیزم بلاخره اونم زحمت کشیده خرج خونه کرده باید نگران باشه 

بسپار به خدا خودش خوب درست میکنه خدای دانه های انار🥰

مام ی خونه نوساز شفر خریدیم دادیم دست مستاجر واییی از کثیفی این زن سوهر من چی بگم کل خونه تار عنکوت یعنی ی جارو به کناف و سقفش نگرفته بود  گازش چرب🤢🤢 توالت ها وایییی اون رو نگم‌انگار تو اون یک سال رنگ شست و شو به خودش ندیده بود  پنجره خونه که دوجداره بود زده بودن شکسته بودن بعد خیلی پرو پرو از شون میپرسم پنچره رو شما شکستین میگه نه بهس گفتم ولی من زمانی که خونه رو به شما تحویل دادم سالم سالم بود بعد میگه کارگر شکونده  میگم کارگر رومن گرفتم یا شما سکوت میکنه😑😑

ماهم خونه نوساز مرتب و شیک کل دیوارا کاغذ دیواری, کابینت های گلاس, هود لمسی, کف سرامیک دادیم مستاجر. موقع تحویل کف سرامیک انگار با دندون کنده بودن. یه تیکش شکسته بود. کاغذ دیواری های مارک کنده شده بودن نمیدونم انگار گشنه بودن از در و دیوار کندن

خوشحالی یعنی ....

آره بابا آدم خودش داره زندگی میکنه دیگه نمیشه که گندبزنی به همه چی بخدا من دو روز یه بار هود و پاک میکنم چند روز پیش مهمون داشتم فرداش به شوهرم میگم ببین یه بار آشپزی کردم چقد شیشه روغن گرفته اونو پاک نکی میشه جرم اما زود پاک میکنی با یه دستمال حله

ما ميخاستيم خونمون بفروشيم موقع رفتن مامانم موكتها رو جارو زد دستشويي ظرفشويي همه رو شست انقد خونه ...

آفرین کلا شیرازیا خیلی تمیزن مامان بزرگ منم خیلی حساس بود رو این چیزا خدا رحمتش کنه مامانمم الان مثل همونه شوهرمم مامانمم دید من گرفت خخخخخ  

😭
2706