2410
2553
عنوان

امروز رفتم خونه رو از مستاجر تحویل گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 3736 بازدید | 89 پست

مستاجر دلش نمیسوزه ک

منم یک سال پیش ک از مستاجر تحویل گرفتم نگم برات

کابینتم هایگلاسه خداشاهده با سیم تمیزه کرده انقد ک روشون خطای عمیق انداخته

داخلش ک تمام نم ورداشته اوف اوف دیوارا

افتضاح بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اصلا خیلی داغون هم تخلیه میکنن شوهرم زنگ میزنه به کارگر یکیشون که یکبار گاز رومیزی داشت برداشت بود کل سری های گاز از وسط نصف کرده بود 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

منم خونه رو رنگ کردیم تمیز کردیم هودش دراوردیم یک روز کامل چربیاش شستیم المینیوم چسبوندیم تحویلش دادیم چهارماه دیگه باید تحویل بده ازونجایی که شانس ندارم مطمئنم دوباره باید برم یه ماه تمیزکاری کنم و رنگ بزنم

2714
روشویی خشگل کابین دار سلطنتی خریدم فکر کن تمام شوینده هارو گذاشته توش بدون اینکه لااقل یه روزنامه بن ...

چ بيفكر بوده   فكر كنم خودت بايد چيزي ميذاشتي

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

من خودم خونرو از کسی خریدم که سه سال یه مستاجر توش نشسته بود خدا شاهده دمار از روزگارم دراومد تا تمیز کردم یعنی یک ماه تمام ما تمیز کاری داشتیم کابینت ها رو که انقدر داغون و پوسیده کرده بود ریختیم دور کابینت نو زدیم

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
نمیخام توهین کنم به همه ولی بیشتر مستاجرها همینن  چون خونه برا خودشون نیست دلشون نمیسوزه اصلا

برا خودشون نباشه

خودشون دارن توش زندگی میکنن خبر مرگشون😐نمیترسن از اینهمه آلودگی مریض بشن؟؟؟ 

حتما باید سند به نامشون باشه تا تمیز باشن؟؟ 

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706