2726

خدا شاهده خونه نوساز لوکس تحویلش دادم فکر کنید همه چی نو نو

بعد رفتم دیدم وااااااااااای تو یک سال یه بارم سرویسارو نشسته

به خدا اگه دروغ بگم هود مخفی گرفتم به چه قشنگی دست زدم دستم چسبید بهش اونقدر چربی داشت حالا خوبه موقع تحویل بهش گفتم فکر کن خونه خودته من با سختی و قرض اینلرو تهییه کردم 

توالت فرنگی که دیگه نگو به جان بچه هام مثل توالت سر راهی بود از صبح اونقدر حرص خوردم خدا ازش نگذره

بگو تمیز کنن مثل روز اول

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

روشویی خشگل کابین دار سلطنتی خریدم فکر کن تمام شوینده هارو گذاشته توش بدون اینکه لااقل یه روزنامه بندازه زیرش 

همش رنگی رنگی بودلک مواد شوینده رفته بود تو خورد کابین

😭😭😭😭😭خدا ازش نگذره خوبه خودشون مریض نشدن

بعضیا اگه تمیز باشن کهیر میزنن

حالا کثیفی رو میشه حلش کرد 1 روز 2 تا کارگر بیار همه جا رو برق میندازن

میخواستی اگه آسیب فیزیکی زده بود متل سوراخ کردن در و دیوار خراب کردن وسایل از پیشش کم بذاری

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ما هم همیشه خونه هارو که تحویل میدن همین وضع شوهرم کارگر میگیره 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

مامانم اینا هم مجبور شده بودم خونه رو بدن دست مستاجر موقع تحویل میگفت یه لایه کامل روغن کف اشپزخونه بوده سرویس کثثثییییف، من نمیدونم اینجور ادما چجوری دلشون راضی میشه این مدلی زندگی کنن

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2706