1472
1411
عنوان

امروز رفتم خونه رو از مستاجر تحویل گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 89 پست

اصلا خیلی داغون هم تخلیه میکنن شوهرم زنگ میزنه به کارگر یکیشون که یکبار گاز رومیزی داشت برداشت بود کل سری های گاز از وسط نصف کرده بود 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐

منم خونه رو رنگ کردیم تمیز کردیم هودش دراوردیم یک روز کامل چربیاش شستیم المینیوم چسبوندیم تحویلش دادیم چهارماه دیگه باید تحویل بده ازونجایی که شانس ندارم مطمئنم دوباره باید برم یه ماه تمیزکاری کنم و رنگ بزنم

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

من خودم مستاجرم هروقت از خونه ای بلند میشم خونه رو تمیز تمیز میکنم تحویل میدم حموم و سرویس رو تمیزتمیز ولی هرجامیرم ازشانسم خونه رو کثیف تحویلم میدن

خاصم چون خودم خواستم 😊 خدایا صبرم ده 😊 من یه دخترم که عاشق پدر و مادرمم 😍 من یه خواهرم که عاشق خواهر و برادرامم 😍 من یه زنم که عاشق شوهرمم 😍 من یه مادرم که عاشق بچه هامم 😍 من یه خاله ام که عاشق خواهرزاده هامم 😍 من یه عمه ام که عاشق برادرزاده هامم 😍 من یه زنم که عاشق خودمم 😍

وااای منم میخوام خونه نوساز و لوکس بدم دست مستاجر حدا رحم کنه 

اما فقط زن و شوهر 

خودش باید بیاد همرو تمیز کنه بهشون بگو 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله جونیا یه صلوات برای به موقع اومدنم بفرستید👶
1473
روشویی خشگل کابین دار سلطنتی خریدم فکر کن تمام شوینده هارو گذاشته توش بدون اینکه لااقل یه روزنامه بن ...

چ بيفكر بوده   فكر كنم خودت بايد چيزي ميذاشتي

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

من خودم خونرو از کسی خریدم که سه سال یه مستاجر توش نشسته بود خدا شاهده دمار از روزگارم دراومد تا تمیز کردم یعنی یک ماه تمام ما تمیز کاری داشتیم کابینت ها رو که انقدر داغون و پوسیده کرده بود ریختیم دور کابینت نو زدیم

خدا جونم میشه به دخترم یه خواهر یا برادر بدی خواهش میکنم😍دوستان میشه برا حاجت دلم صلوات بفرستید ممنون میشم🤗🤗
نمیخام توهین کنم به همه ولی بیشتر مستاجرها همینن  چون خونه برا خودشون نیست دلشون نمیسوزه اصلا

برا خودشون نباشه

خودشون دارن توش زندگی میکنن خبر مرگشون😐نمیترسن از اینهمه آلودگی مریض بشن؟؟؟ 

حتما باید سند به نامشون باشه تا تمیز باشن؟؟ 

هـوا سـرده ولـی دلـم گـرمه❤️👨‍👩‍👧❤️
1449

خدا شاهده ما مستاجر بودیم هر هفته کل خونه رو میسابیدیم، ی میخ به دیوار نزدیم، شوهرم هر روز میگفت خونه مردمه مواظبش باش

بعد که خونه رو تحویلش دادیم و صاحبخونه کلش و چک کرد و رفت و همه چی سالم بود تا فاصله ای که مستاجر جدید بیاد و بخواد پول پیش ما رو بده پمپ آب ی مشکل کوچیکی پیدا کرده بود تعمیرکار ۱۵تومن گرفته بود درستش کرد....اومد به ما گفت شما باید پولشو بدید😳

اگه همچین مستاجری نصیبش میشد مطمئنا نصف پول پیشو نمیداد

من تصمیم گرفتم اینجا با همه مهربون باشم، هیچوقت با کسی بد صحبت نکنم، کسی رو قضاوت نکنم، توهین نکنم، مسخره نکنم، دل نشکنم و تا میتونم راهنمایی درست و انرژی مثبت بدم...حتی اگه کسی باهام بد صحبت کرد😊برای بهتر شدن اوضاع از خودمون شروع کنیم....حتی شده با ی قدم کوچیک❤

از خانومای کثیف  متفرم

یعنی بعضی خونه ها میری عوقت میگیره درو دیوارو هود اینقد چربه انگاری چسب ریختن سرویسا از بس جرم داره انگاری دستشویی بین راهیه

دیدم ککمیگم

موندم اینا از صب تا شب چیکار میکنن

ما ميخاستيم خونمون بفروشيم موقع رفتن مامانم موكتها رو جارو زد دستشويي ظرفشويي همه رو شست

انقد خونه تميز بود ك خريدار بدون تميز كردن فقط اومد اسباب چيد

ب همسايه ها گفته بود نياز نبود ما تميز كنيم

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
ولی یه چیزی من همیشه خونه رو تمیز میکردم اما موقع اساس کشی انگار هما جا کثیف بود با شوهرم رفتیم شستی ...

نه خاک با کثیف فرق داره

ببخشید انگار یه یال ر ی د ه بودن اما سرویس رنگ مواد شوینده ندیده بود

1476
سلاااام عزيزم خوبي    

قربونت دیروز خیلی دنبالت گشتم نبودی  

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ممنون که حاجتم دادی قربون مهربونیت خدا   میشه واسه سلامتی نی نی تو دلم یه صلوات بفرستی؟خواهش میکنم به دعات نیاز دارم   یه صلواتم اگه دوست داری بفرست برای تشکیل قلبش ممنون
موقع تحویل کلی بهش گفتم تمیز نگهداری کن خداشاهده از صبح قلبم تیر میکشه خونه خودم هنوز یکی از اون وس ...

چرا دادی مستاجر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله جونیا یه صلوات برای به موقع اومدنم بفرستید👶
من خودم مستاجرم هروقت از خونه ای بلند میشم خونه رو تمیز تمیز میکنم تحویل میدم حموم و سرویس رو تمیزتم ...

منم همینطورم .اولین خونه ای که رفتم نوساز بود کف سالن و حموم ودسشویی پر از لکه های رنگ بود طوری که نمیشد نگاشون کرد کثیف بودن.باور کن ده نفره افتادیم به جونشون تمیز کردیم پدرم دراومد.جالبه بعد 6ماه صاحبخونه گفت خونرو فروختم لطفا بلند شین.

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
از خانومای کثیف  متفرم یعنی بعضی خونه ها میری عوقت میگیره درو دیوارو هود اینقد چربه انگاری چسب ...

من تو خونه خودم سرویس فرنگی داریم هفته ای دوبار میشورم با اینکه ۴ نفریم ولی مثل روز اول سفیده

از خانومای کثیف  متفرم یعنی بعضی خونه ها میری عوقت میگیره درو دیوارو هود اینقد چربه انگاری چسب ...

دقیقا این سوال منم هست

پارسال همین موقع ها دنبال خونه بودیم یعنی از ده تا نه تاش رو میدیدی عوق میزدی فقط

خدا جونم میشه به دخترم یه خواهر یا برادر بدی خواهش میکنم😍دوستان میشه برا حاجت دلم صلوات بفرستید ممنون میشم🤗🤗
1457