1507
1521
عنوان

امروز رفتم خونه رو از مستاجر تحویل گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 89 پست

بخدا ماهم مستاجريم

اين خونه جديد ك اومديم همه چيش نو بود

دسشوييش جاي رول دستمال نداشت شوهرم گفت بزنم خدا شاهده گفتم نه نكن كاشيا سوراخ ميشه ولش كن

چند روز پيش در يكي از كابينتا افتاد شوهرم درستش كرد

يا پرده اشپزخونه زبرا هست اون افتاد شوهرم درستش كرد

اين خونه پرده داره 

تمام پرده هارو دراوردم شستم دوباره اويز كردم تمام گيره پرده هايي ك خراب شده بود عوض كردم

يه سري از پرده هارو هم ك توسليقه من نبود دراوردم شستم گذاشتم تو يه كيسه زباله بزرگ گذاشتم بالاي كمد ديواري

خيلي بدم مياد از كثيفي 

چه فرقي داره درستعىه سند اينحا به نامم نيس ولي خونشو دوس دارم خودم دارم ازش استفاده ميكنم

اينم بگم پكيج خراب شد شوهرم يكيو اورد درست كرد

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
برا خودشون نباشه خودشون دارن توش زندگی میکنن خبر مرگشون😐نمیترسن از اینهمه آلودگی مریض بشن؟؟؟  ...

اینا ذاتا کثیفن فقط وقتی مستاجرن میخان بندازن گردن مستاجری 

خونه های خودشونم ک باشه ...میباره

نه خاک با کثیف فرق داره ببخشید انگار یه یال ر ی د ه بودن اما سرویس رنگ مواد شوینده ندیده بود

حتما باهاش برخورد کن یا پول رهنش کم کن چون میرن این بلارو سر یه نفر دیگه میارن    

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ممنون که حاجتم دادی قربون مهربونیت خدا   میشه واسه سلامتی نی نی تو دلم یه صلوات بفرستی؟خواهش میکنم به دعات نیاز دارم   یه صلواتم اگه دوست داری بفرست برای تشکیل قلبش ممنون

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

قربونت دیروز خیلی دنبالت گشتم نبودی    

ديروز انقد خسته بودم اومدم از كار خابيدم تا ١٠ شب فكر كنم  بعدشم فيلم ديدم از ١١ تا يك بودم تو سايت

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

اگه خسارتی داردکرده که بایدجبران بشه اگهکثیفه فقط که عقده یی والاوگرنه خجالت بایدبکشه همه پشت سرش بگن کثیفه

البته بچه بودم رفتیم داخل یک خونه اینقدرکثیف بودطرف شاعل بوداینابهونه کرداماچربی ازاشپزخانه میزدبیرون

ولی خودم که امدیم تویک خانه خانمه گفت من خونه راتمیزکردم درسته تمیزنکرده بودامابازم یکم تمیزشده بودولی باورتون نمیشه پنجره هاراکه تمیزکردم نورامدتوخانه روشن شدهمه جا

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1475
موقع تحویل کلی بهش گفتم تمیز نگهداری کن خداشاهده از صبح قلبم تیر میکشه خونه خودم هنوز یکی از اون وس ...

درکت میکنم کاملا حق داری

خدا جونم میشه به دخترم یه خواهر یا برادر بدی خواهش میکنم😍دوستان میشه برا حاجت دلم صلوات بفرستید ممنون میشم🤗🤗
خدا شاهده ما مستاجر بودیم هر هفته کل خونه رو میسابیدیم، ی میخ به دیوار نزدیم، شوهرم هر روز میگفت خون ...

ما میخاستیم تمدید کنیم کنیم صاحبخونمون اومد خونمون تمام کابینتهامو باز کرد چک کرد تمام کشوهای اتاق کمدهامو باز کرد نگاه کرد.من اصلا هنگ کرده بودم مرتیکه آشغال

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
نه خاک با کثیف فرق داره ببخشید انگار یه یال ر ی د ه بودن اما سرویس رنگ مواد شوینده ندیده بود

آره بخدا دوست همسر من خونه نوساز اجاره کردن اونروز رفتم سروییشو دیدم تا چندروز اعصابم خورد بود روشویش کابینت دار بود کلا روش لکه آب بود رو آینه از این با کلاسا کلا لکه اصلا یه وضعی تو پنج ماه همشم ادعاش میشه من خیلی تمیزم نمیدونم بعضیا سرویس بهداشتیو جزو خونه حساب نمیارن

8
بخدا ماهم مستاجريم اين خونه جديد ك اومديم همه چيش نو بود دسشوييش جاي رول دستمال نداشت شوهرم گفت بز ...

مستاجر خوب   

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
بخدا ماهم مستاجريم اين خونه جديد ك اومديم همه چيش نو بود دسشوييش جاي رول دستمال نداشت شوهرم گفت بز ...

انشالا صاحبخونه بشي

منم مستاجرم تازه هروسم بودم شوهرم نزاشت ب دیوار میخ بزنیم تابلو بزنبم فقط جای ساعت

شب ب شب میایم خونه فقط.. نه مهمونی ن چیزی ... عید همه دیوارا شستیم هر جا خراب بشه سریع درست میکنیم اما طبقه بالایی پسر صاب خونس خیلی سر و صدا داره

اینجا انگار همه صاحب خونن😎

برید کنار میتاجری نشید🤔😑😐

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای مادرشدنم صلوات بفرستید خیلی دلم بچه میخاد@بتام شد88 ب فال نیک میگیرم یاامام رضا همه چیزوسپردم ب خودت و خیالم راحته عاشقتم😚😚😚😚😚😚@دوروز بعدتکرار بتام شد40 میدونم ک ب صلاحم نبوده بودنش گله ای ندارم حتمابهترین اتفاق بوده امیدوارم ب زودی دوباره بارداربشم  میدونم ک امام رضا دست رد ب سینم نمیرنه😘😘
ما میخاستیم تمدید کنیم کنیم صاحبخونمون اومد خونمون تمام کابینتهامو باز کرد چک کرد تمام کشوهای اتاق ک ...

حق داره نارحت نباش عزیزم بلاخره اونم زحمت کشیده خرج خونه کرده باید نگران باشه 

خاله جونیا یه صلوات برای به موقع اومدنم بفرستید👶
1396

مام ی خونه نوساز شفر خریدیم دادیم دست مستاجر واییی از کثیفی این زن سوهر من چی بگم کل خونه تار عنکوت یعنی ی جارو به کناف و سقفش نگرفته بود  گازش چرب🤢🤢 توالت ها وایییی اون رو نگم‌انگار تو اون یک سال رنگ شست و شو به خودش ندیده بود  پنجره خونه که دوجداره بود زده بودن شکسته بودن بعد خیلی پرو پرو از شون میپرسم پنچره رو شما شکستین میگه نه بهس گفتم ولی من زمانی که خونه رو به شما تحویل دادم سالم سالم بود بعد میگه کارگر شکونده  میگم کارگر رومن گرفتم یا شما سکوت میکنه😑😑

ماهم خونه نوساز مرتب و شیک کل دیوارا کاغذ دیواری, کابینت های گلاس, هود لمسی, کف سرامیک دادیم مستاجر. موقع تحویل کف سرامیک انگار با دندون کنده بودن. یه تیکش شکسته بود. کاغذ دیواری های مارک کنده شده بودن نمیدونم انگار گشنه بودن از در و دیوار کندن

برای شادی روح پدرم صلوات,ممنونم🌷

آره بابا آدم خودش داره زندگی میکنه دیگه نمیشه که گندبزنی به همه چی بخدا من دو روز یه بار هود و پاک میکنم چند روز پیش مهمون داشتم فرداش به شوهرم میگم ببین یه بار آشپزی کردم چقد شیشه روغن گرفته اونو پاک نکی میشه جرم اما زود پاک میکنی با یه دستمال حله

ما ميخاستيم خونمون بفروشيم موقع رفتن مامانم موكتها رو جارو زد دستشويي ظرفشويي همه رو شست انقد خونه ...

آفرین کلا شیرازیا خیلی تمیزن مامان بزرگ منم خیلی حساس بود رو این چیزا خدا رحمتش کنه مامانمم الان مثل همونه شوهرمم مامانمم دید من گرفت خخخخخ  

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ممنون که حاجتم دادی قربون مهربونیت خدا   میشه واسه سلامتی نی نی تو دلم یه صلوات بفرستی؟خواهش میکنم به دعات نیاز دارم   یه صلواتم اگه دوست داری بفرست برای تشکیل قلبش ممنون
1508