2703
2553
عنوان

به نظرتون با این شرایط برم خونه مامانم مهمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
میگه قانون بگه اصلا اعتقادی به شرع و قانون نداره میگه تو کار کن مال خودت منم مال خودم، ولی خرج خونه ...

مگه برابر هم حقوق میگیرین که برابر هم خرج کنین؟پس ایشونم باید کارهای خونه رو انجام بده دقیقا برابر با شما

حالا فرشته جون به نظرت برم خونه مامانم، شهرستانه، من تهرانم، الان دوروزه با همسرم سرسنگینیم 

والا من از روحیه شوهرتون خبر ندارم که اینجوری تنبیه میشه یانه ولی در هر صورت ترک خونه رو درست نمیدونم 

مامان نازنین و جوونم فوت شده برای شادی روحش صلوات میفرستیدلم براش تنگ شده

عجب رویی داره بگو‌اگه قراربود خودم خرج خودمو بدم چراازدواج کردم یه ماه مرخصی بگیر ولی بهش بگو اومدم ازکارم بیرون مجبوره بالاخره یه کاری جفت وجور کنه خجالت هم خوب چیزیه مثلا مرده چطور روش میشه از زنش پول بگیره

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2714
اسم مردو‌حمل میکنه عزیزم

شما که خودتون درامد دارین خداروشکر میگین رابطه جنسی درستی هم ندارین اینم که از رفتاراش حیف شمانیس جونیتون رو پای همچین کسی میزارین این ادم پدر خوبی هم نمیشه بااین وضعیت اصلا وظیفه نمیدونه چیه

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
حالا فرشته جون به نظرت برم خونه مامانم، شهرستانه، من تهرانم، الان دوروزه با همسرم سرسنگینیم  

خانواده ت و درگیر مشکلات زندگیت نکن خودت حلش کن با خرج نکردن اون ی راه پیش گرفته عملی شما هم عملا نارضایتی ت  و نشون بدع بدون دعوا

2706