2703
2553
عنوان

به نظرتون با این شرایط برم خونه مامانم مهمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 60 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اگه واقعا نداره اشکال نداره بهش بده

بهش میگم بااینکه وظیفم نیست ولی ادم که انقد پررو نمیشه.  داره توو خونه پایان نامشو مینویسه سرکار نمیره یه درامد جزیی داره ولی باید شرف داشته باشه بگه این زن داره با من میسازه انقد عذابش ندم

منم خودم چند سال شاغل بودم ولی اینکه این حرفا بیت شماهاست برام واقعا عحیبه یعنی مگه میشه مرد و زن پولشون رو از هم جدا کنن یا بگن این پول منه اون پول توئه واقعا مغز آدم هنگ میکنه

مامان نازنین و جوونم فوت شده برای شادی روحش صلوات میفرستیدلم براش تنگ شده
نمیشه شاغلم باید جمعه برگردم

توام هر چی میخای درست کنی و بشوری و حارو کنی و گردگیری فقط نصفه ینی نصف هال رو حارو کن نصفش بمونه نصف سیبزمینی رو سرخ کن نصفشو خام بذار بگو من نصفه خودمو انجام دادم نصفه خودمو جارو کردم نصفه خودمو شستم نصفه خودمو پختم تو خودت میدونب و نصفه ت چی پرو فقط برا پول حق پرست شده اگه رای نیگه مار خونه هم باید نصفه بسه 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2714
توام هر چی میخای درست کنی و بشوری و حارو کنی و گردگیری فقط نصفه ینی نصف هال رو حارو کن نصفش بمونه نص ...

راست میگی واقعا، من ساعت شش از سرکار میام تازه باید وایسم سر کار، بهشم بگم میگه خب نرو 

شما چکار میکردید؟؟

والا الانم بیمه بیکاری میگیرم تا امروز نشده اصلا در مورد اینکه پولمون ماله کیه حرف بزنیم حقوقم که نیومد به حساب میریختم کلشو تو کارت بانکی که ازش دسته چک دارم کارتخوان مغازه شوهرمم به اون حساب وصله چک وسایل مغازه رو هم سفید امضا میکنم میدم بهش میبره ببینه چقدر شده مینویسه میده ویزیتور شرکت 

دیگه وقتی تخت آدم مشترکه چه معنی میده پول آدم جدا باشه 

مامان نازنین و جوونم فوت شده برای شادی روحش صلوات میفرستیدلم براش تنگ شده
2706