1421
1389
عنوان

به نظرتون با این شرایط برم خونه مامانم مهمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 60 پست
اره میرم تحت هرشرایطی میرم چون شوهرم کار کاسبی درستی نداره، هرچند با این وضعیت جنسی و اخلاقی که داره ...

نمیدونم والا چاره کار چیه ولی این روش زندگی اصلا آدمو ذره ذره آب میکنه دیگه شاممو جیه که آدم نصفش کنه منم بخدا وضع مالیمون رو به پایینه فکر نکنی از سر دلخوشی و شکم سیری میگم ولی اینجوری فقط میر میشی برو مشاوره بذار راهنماییت کنن

عزیزی که داری امضای منو میخونی برای سلامتی مادرم یه صلوات میفرستی😍😍😍😍
نمیدونم والا چاره کار چیه ولی این روش زندگی اصلا آدمو ذره ذره آب میکنه دیگه شاممو جیه که آدم نصفش کن ...

حتما میرم اتفاقا مشاوره تلفنی گرفتم گفت این اقا چون نیاز جنسیتم براورده نمیکنه امکان خیانت شما در اینده زیاده چون نه مالی تامین میشی نه جنسی، در نهایت گفت برو مشاوره حضوری، توو فکرم هست با خانم دکتر جبلی وقت بگیرم

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1401
میگه قانون بگه اصلا اعتقادی به شرع و قانون نداره میگه تو کار کن مال خودت منم مال خودم، ولی خرج خونه ...

شغلتون چیه

فقط 36 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍃تیکر کنکورمه💖🌸📚🌷لطفا برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستین🌹🌷
1444
میگه قانون بگه اصلا اعتقادی به شرع و قانون نداره میگه تو کار کن مال خودت منم مال خودم، ولی خرج خونه ...

مگه برابر هم حقوق میگیرین که برابر هم خرج کنین؟پس ایشونم باید کارهای خونه رو انجام بده دقیقا برابر با شما

حالا فرشته جون به نظرت برم خونه مامانم، شهرستانه، من تهرانم، الان دوروزه با همسرم سرسنگینیم 

والا من از روحیه شوهرتون خبر ندارم که اینجوری تنبیه میشه یانه ولی در هر صورت ترک خونه رو درست نمیدونم 

عزیزی که داری امضای منو میخونی برای سلامتی مادرم یه صلوات میفرستی😍😍😍😍

عجب رویی داره بگو‌اگه قراربود خودم خرج خودمو بدم چراازدواج کردم یه ماه مرخصی بگیر ولی بهش بگو اومدم ازکارم بیرون مجبوره بالاخره یه کاری جفت وجور کنه خجالت هم خوب چیزیه مثلا مرده چطور روش میشه از زنش پول بگیره

پول پرستی تنها دین حال حاضر ایرانه، فقط رسمیش نمیکنن....  
1391
اسم مردو‌حمل میکنه عزیزم

شما که خودتون درامد دارین خداروشکر میگین رابطه جنسی درستی هم ندارین اینم که از رفتاراش حیف شمانیس جونیتون رو پای همچین کسی میزارین این ادم پدر خوبی هم نمیشه بااین وضعیت اصلا وظیفه نمیدونه چیه

پول پرستی تنها دین حال حاضر ایرانه، فقط رسمیش نمیکنن....  
حالا فرشته جون به نظرت برم خونه مامانم، شهرستانه، من تهرانم، الان دوروزه با همسرم سرسنگینیم  

خانواده ت و درگیر مشکلات زندگیت نکن خودت حلش کن با خرج نکردن اون ی راه پیش گرفته عملی شما هم عملا نارضایتی ت  و نشون بدع بدون دعوا

1364