1147
1254

سلام بچه ها ، من همسرم مشکل مالی داره و کلا سبستمش اینه که هرچی واسه خونه بخره نصف پولشو از من میگیره حتی یک کیلو سیب زمینی!!!میگه برابری حقوق زن و مرد یعنی همه چی برابر، من شامپوم تموم شده بود رفته چهل تومن پول شامپو داده میگه نصفشو بده بعد استفاده کن منم حس بسییییار بدی دارم، خلاصه دوروزه باهاش سرسنگینم و‌کشکلات دیگه ای هم داریم مثلا جنسی و غیره، حالا من از هفته پیش گفتم میرم پیش مامانم ایشون یه شهر دیگس، حالا با این اوضاع قهرمون من برم؟دلم میخاد برم اینم به کاراش بشینه فکر کنه به خدا خستم ازش

ینی چی نصفشو بده؟حقوق زن تمامش ماله خودشه.شرع و قانون اینو میگه

میگه قانون بگه اصلا اعتقادی به شرع و قانون نداره میگه تو کار کن مال خودت منم مال خودم، ولی خرج خونه با جفتمونه

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

حقوق داری

منم یروزی مادرشدم و حس مادربودنو چشیدم...یروزی عاشق شدم و عشق مادری رو چشیدم...ولی خدانخواست یه مادربمونم...نمیدونم شاید خدا بخواد یه روزی دوباره مادرشدنو ببینم😢😢. لطفن برای حاجت دلم دعاکنید دوستان⚘⚘
1258
1221
1257
اره شاغلم عزیزم

اگه واقعا نداره اشکال نداره بهش بده

منم یروزی مادرشدم و حس مادربودنو چشیدم...یروزی عاشق شدم و عشق مادری رو چشیدم...ولی خدانخواست یه مادربمونم...نمیدونم شاید خدا بخواد یه روزی دوباره مادرشدنو ببینم😢😢. لطفن برای حاجت دلم دعاکنید دوستان⚘⚘
1220