2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها سیب زمینی خلالی خورد کنید 

بعد سرخ کنید روش تخم مرغ و با پیاز رنده شده بزنید 

بعد درشو بزارید عالیه👌

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
با بادمجونه یا سیب زمینی یا چی؟

همشون 

هم بادمجون هم سیب زمینی هم گوشت چرخی 

البته من بدون سی زمینی هم دیدم

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728
عه شمام بلدین؟؟😳😂فک کردم غذای جدید معرفی کردم😿

نه بابا 

من هفته ایی یه بار میخورم😂😂😂😂

جاریم یه غذای رژیمی داشت پیازوبادمجون وسیب زمینی وگوجه همه روخردمی کردتوماهی تابه زیرش کم تاباهم له شن اینوبه مامی شوهریادداده بوددهن ماسرویس بودهروقت می رفتیم همین روگازبود

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
نه بابا  من هفته ایی یه بار میخورم😂😂😂😂

دو روزه از نیمرو ساده به نیمرو خرما رسیدم حس لاکچری بودن میکنم😂 مامانم ندیدی چقدر ذوق زده شده از اینهمه هنر من😂😂😂😁✌

داری کجا میری آرامشم که صد جا بد در رفت آمارشم
جاریم یه غذای رژیمی داشت پیازوبادمجون وسیب زمینی وگوجه همه روخردمی کردتوماهی تابه زیرش کم تاباهم له ...

همون یتیمچس😂😂😂😂😂

دو روزه از نیمرو ساده به نیمرو خرما رسیدم حس لاکچری بودن میکنم😂 مامانم ندیدی چقدر ذوق زده شده از ای ...

اخی 

حالا یه روش دیگه 

سیب زمینی سرخ کن خلالی 

بعد بچین کف ماهیتابه بعد پیاز رنده کن توش تخم مرغ بزن هم بزن بعد بریز رو سیب زمینی درشو بزل

مامانت دیگه بهت افتخار میکنه۰😂😂😂😂😂

اخی  حالا یه روش دیگه  سیب زمینی سرخ کن خلالی  بعد بچین کف ماهیتابه بعد پیاز رنده ...

عه این خیلی طولانیع😑ترجیح میدم در همون حد بمونم😁😂

اخی  حالا یه روش دیگه  سیب زمینی سرخ کن خلالی  بعد بچین کف ماهیتابه بعد پیاز رنده ...

اسکرین گرفتم بعدا ازدواج کردم برای شوهرم بپزم با عشق😁😂

2706