2726
عنوان

اقا اومدیم به این دنیا که چیکار کنیم؟🙄بیاین حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1282 بازدید | 210 پست
قران کامله تا قیامت نیاز انسانها و غرایض انسانها هم تا ابد همین هاست

ولی یه جاهایشش با الان و نیاز الان انسان ها بنظرم مغایرت داره مثلا توش نوشته زن برای همه چیز نیاز به اجازه مرد داره یا چیزایی از این قبیل

تقریبا همه ما توی کتاب دینی  مدرسه و دانشگاه درباره بهشت و جهنم و .. خوندیم.  من خودم از ...

درسته عزیزم ، اصلا مگه میشه بدون تحقیق و به باور قلبی رسیدن چیزی رو پذیرفت ، نمیشه که هرکی هرچی میگه ما بگیم آفرین درست میگی ، انوقت نقش عقل ما این وسط چی میشه

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی یه جاهایشش با الان و نیاز الان انسان ها بنظرم مغایرت داره مثلا توش نوشته زن برای همه چیز نیاز به ...

زن فقط برای بیرون رفتن از خونه 

و روزه مستحبی اجازه شوهر لازم داره کی گفته همه کارا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
2728
مگه ظهور و قیامت همزمان نیستن؟چه طوریه

نه امام دوازدهم که ظهورکنه 

به همه مشرکان و کافران مهلت میده 

بعد ظلم و ظالم رو از روی زمین برمیداره

۷۰سال یا ۲۰سال که متفاوته روایتش حکومت میکنه روی زمین

رجعت اتفاق میفته

هرکسی که به ظلم کشته شده زنده میشه و دوباره زندگی میکنه

و....

تا قیامت اتفاق بیفته

میگن حتی اگر یک روز به قیامت مونده باشه خدا اون روز رو طولانی میکنه تا حجت خدا بیاد.

بحث غیبت و ظور و الزمان هم طولانیه

خب چه دلیلی داره این چیزا اجازه بخواد....مگه انسان نیس؟؟؟،،

چرا هست ولی قانون خداست

مثلا شوهرم باهام کاری نداره هرجایی برم ولی اگه مهمونی یا جایی برم بهش اطلاع میدم که بدونه 

استاتر سوال خوبی توی ذهنت ایجاد شده اگر واقعا تشنه جوابی باید بری دنبال خودشناسی و خودسازی.من چهار ساله توی این پرسش و پاسخ قرار گرفتم و جوابت در یک جمله خلاصه نمیشه اگر واقعا واقعا واست مهمه و تشنه یادگرفتنی بگو تا راهنماییت کنم به استاد خودسازی و خودشناسیم

استاتر سوال خوبی توی ذهنت ایجاد شده اگر واقعا تشنه جوابی باید بری دنبال خودشناسی و خودسازی.من چهار س ...

اره من خیلی وقته فک میکنم بهش واقعا میخوام قانع بشم تا یه حدی...خیلی خوشحال میشم راهنماییم کنی❤💞🤩🤩🤩🤩

خب چه دلیلی داره این چیزا اجازه بخواد....مگه انسان نیس؟؟؟،،

اونو دیگه من نمیدونم 

ببین تو قرآن مثال زیاد هست مثلا به قوم موسی گفتن شنبه ها ماهی نگیرین حرامه خدامیخواست امتحانشون کنه شنبه ماهی هامیومدن روی اب روزهای دیگه معلوم نبودن

یا پیامبران دیگه

حالا تو دین ما این قانونه دیگه 

چرا☹🙁

اخه به نظرم چیز جالبی تو دنیا نیس همین ۲۰ سالم بشه کافیه

دوس دارم برم اونور چیزای دیگه ببینم اونور شاید بهتره😂😁

حرفی نزن چیزی نگو باید برایم گریه کرد/باید برای مردن افسانه هایم گریه کرد/ عکسم درون آینه دارد چه زجری میکشد/ بعد از شکستم آینه در زیر پایم گریه کرد/ ثابت نشد من مجرمم یا چشمهای وحشی ات /قاضی برای دادن حکم خطایم گریه کرد/دکتر نشسته پشت میز و نسخه را خط میزند/ او هم که عاشق بوده از بهر شفایم گریه کرد/ مادر که میداند دلم عمری خرابت میشود/ دیشب به جای خواندن قرآن به جایم گریه کرد/ گفتم فراموشش کنم اما پدر ناباور و ..../ وقتی که میگفتم به تو بی اعتنایم گریه کرد/ حرفی برای آسمان گفتم که طوفانی نشد اما برای مدتی از ناسزایم گریه کرد/گفتم به خود حرفی نزن باید تماشایش کنم / عکسش به آغوشم کشید و پا به پایم گریه کرد❤ دوستام میشه واسه عاقبت بخیر شدنم و شادی دل مامان و بابام یه صلوات بفرستین❤
2706